AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

KOMUNIKACJA. Nowe Solarisy

DATA: 5 września 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Niskopodłogowe, przyjazne dla środowiska i pasażerów, nowe Solarisy wyjechały na ulice Kalisza.

  Autobusy wyposażone zostały w szereg nowoczesnych rozwiązań i udogodnień dla pasażerów, takich jak np. elektroniczne, wyraźne, klapkowo-ledowe tablice kierunkowe nowej generacji, system obsługujący kasowniki z wyświetlaczem dotykowym czy całopojazdowa klimatyzacja. Gniazda USB do ładowania telefonów w przestrzeni pasażerskiej i bezpłatny dostęp do internetu poprzez Wi-Fi powodują, że nowe autobusy są przyjazne pasażerom korzystającym z nowych rozwiązań technologicznych i multimedialnych.

  Osobom starszym wygodę zapewnia niska podłoga na całej długości autobusu, a niepełnosprawnym rampa, specjalnie wydzielone miejsce dla wózków, czy oznaczenia w języku Braillea. Samochód został wyposażony w kącik ze specjalnie dedykowanym laminatem i tapicerką siedzeń, przeznaczony dla matek z dziećmi.

  Bezpieczeństwo pasażerów zapewnia podłoga pokryta wykładziną przeciwpoślizgową bez stopni poprzecznych, automatyczny system wykrywania i gaszenia pożarów w komorze silnika oraz system monitoringu zapewniający rejestrację i podgląd całego wnętrza autobusu.  

  (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.