AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

KONKURS. Maraton Kinga w Heliosie

DATA: 5 września 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  8 września kino Helios zaprasza na wyjątkowy maraton filmowy z ekranizacjami kultowych powieści mistrza - Stephena Kinga! Zobaczymy „Lśnienie”, „Łowcę snów”, oraz premierowo „To”. Mamy dla Was bilety!

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  „Lśnienie” - Jack Torrance (Jack Nicholson) pracuje jako dozorca hotelu Panorama w górach stanu Colorado. Pensjonat jest zamknięty na zimę więc Jack z rodziną są jedynymi mieszkańcami budynku. Kiedy burze śnieżne blokują familię Torrance'ów w hotelu, Danny, syn Jacka, który ma nadprzyrodzone, telepatyczne zdolności odkrywa, że pensjonat jest nawiedzony i duchy powoli doprowadzają jego ojca do obłędu. Kiedy Jack spotyka zjawę pana Grady'ego, poprzedniego dozorcę hotelu, sytuacja staje się coraz groźniejsza.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  „Łowca snów” - Czterech przyjaciół wybiera się do domku w lesie, by spędzić czas na rozmowach, piciu piwa i ich ulubionej rozrywce: polowaniu. Pewnej nocy odwiedza ich dziwny mężczyzna, myśliwy, który zabłądził przed kilkoma dniami. Wydaje się być chory. Kilka godzin później umiera, rozszarpany przez dziwne łasico podobne stworzenie, które wydostaje się z jego ciała. Wkrótce bohaterowie będą musieli zmierzyć się ze swoimi lękami, jak również realnym wrogiem w postaci wojska oraz istotami z kosmosu.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  „To” (Premiera) - Kiedy w mieście Derry w stanie Maine zaczynają znikać dzieci, grupa dzieciaków musi stawić czoła swoim największym lękom. Na ich drodze staje nikczemny klaun o imieniu Pennywise, który zapisał się na kartach historii jako morderca lubujący się w zadawaniu bólu. Film oparty jest na motywach niezwykle popularnej powieści Stephena Kinga pod tym samym tytułem, która przeraża czytelników od dziesięcioleci.   

  Piątek, 8 września, godz. 23

  Mamy dla Was podwójne zaproszenie na piątkowy maraton. Aby je zdobyć napiszcie w komentarzach, jaki jest wasze ulubione straszydło z horrorów?  :) Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy.

  Agnieszka Wardęga, gratulacje! Bilety do odebrania w kasie kina przed seansem.

   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.