AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PIŁKA RĘCZNA. Na mecze MKS-u autobusy KLA zawiozą kibiców za darmo

DATA: 15 września 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  - Mając bilet bądź karnet, fani szczypiorniaka pojadą na mecz autobusami KLA za darmo - mówi Błażej Wojtyła

  Mając bilet na niedzielny mecz MKS-u Kalisz ze Stalą Mielec (bądź całoroczny karnet), kibice piłki ręcznej nie muszą płacić za przejazd autobusem KLA na halę Arena i z powrotem.

  - Bardzo nas ucieszyła ogromna frekwencja na pierwszym meczu z PGE Vive Kielce - mówi prezes Błażej Wojtyła. - Zauważyliśmy jednak, że kilka niedociągnięć trzeba poprawić. Chcemy m. inn. by kibice przybyli na halę wcześniej, a najlepiej, żeby wcześniej kupili bilety przez Internet, bądź w salonach Empik, czy STS. Stąd pomysł, żeby mając bilet bądź karnet, fani szczypiorniaka podróżowali na halę autobusami Kaliskich Linii Autobusowych bez płacenia za przejazd. Porozumieliśmy się w tej sprawie z szefostwem KLA i ta zasada zaczyna obowiązywać od najbliższego meczu, który rozpocznie się w niedzielę 17 września, o godz. 18.30.

  Tym razem do Kalisza przyjeżdża solidny rywal z górnej półki - drużyna Stali Mielec. Kaliszanie nie są bez szans w tej konfrontacji, tym bardziej, że mogą liczyć na żywiołowy doping kibiców.

  - Nasi fani to bez wątpienia ścisła czołówka PGNiG Superligi - dodaje prezes Wojtyła. - Władze PGNiG Superligi, Związku Piłki Ręcznej w Polsce, a nawet dziennikarze telewizji Canal + podkreślają, że atmosfera na inauguracyjnym meczu była niesamowita, a wypełniona po brzegi hala, jest marzeniem wielu prezesów. Warto dodać, że jesteśmy liderem tabeli, jeżeli chodzi o frekwencję. Mam nadzieję, że w najbliższą niedzielę będzie podobnie i że znów Arena zostanie wypełniona kibicami. Chciałbym, aby każdy, komu podobała się atmosfera na pierwszym meczu z PGE Vive Kielce, namówił jednego znajomego, do przyjścia na niedzielny mecz.

  MKS przygotowuje kolejne atrakcje dla kibiców. Fani otrzymają drugi numer klubowej gazetki ,,NASZ MKS", oraz klaskacze. W hallu będzie działać strefa dziecięca, oraz stoisko z klubowymi gadżetami, na którym będzie można kupić replikę koszulki meczowej, szaliki, czy klubowe kubki. Dodatkowo, przed meczem zaprezentowana zostanie drużyna siatkarek MKS-u, które sezon 1-ligowy, rozpoczną w październiku.

  (nel)


   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.