AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

WYPADKI. Zginął motocyklista. Ranni Ukraińcy

DATA: 14 września 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  W wypadku w gm. Koźminek zginął 27-letni motocyklista. Fot. KMP w Kaliszu.

  27-letni motocyklista zginął w wypadku, do którego doszło w gm. Koźminek. 

  Do zdarzenia doszło we wtorek po godz. 18.00 w Chodybkach w gm. Koźminek. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący motocyklem marki honda nie zachował należytej odległości za pojazdem poprzedzającym i najechał na tył innego jednośladu. W wyniku zderzenia pojazdów kierowca suzuki nie odniósł poważniejszych obrażeń, natomiast 27-letni kierowca hondy został przewieziony do kaliskiego szpitala. Tam na skutek odniesionych obrażeń zmarł. Obaj uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

  Nie żyje też 70-letni mieszkaniec powiatu kaliskiego, który we wtorek w Dębsku koło Koźminka na łuku drogi stracił panowanie nad autem i czołowo zderzył się z oplem. Mężczyzna z wielonarządowym urazem został zabrany przez lotnicze pogotowie do szpitala w Ostrowie, gdzie zmarł.

  Do groźnego wypadku doszło też wczoraj w innej miejscowości powiatu kaliskiego, Beznatka w gm. Ceków-Kolonia. Dwóch Ukraińców podróżowało volkswagenem passatem na konińskich tablicach rejestracyjnych. Auto na prostym odcinku drogi nagle wypadło z trasy i z dużą prędkością uderzyło w betonowy przepust w przydrożnym rowie. Jak się okazało 35-letni kierowca miał dwa promile alkoholu we krwi, a pasażer ponad 3 promile. Obaj mężczyźni zostali ranni i trafili do szpitala. 

  (nel) 

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.