AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PIŁKA NOŻNA. Mecz z liderem. Chcą rehabilitacji z Elaną

DATA: 15 września 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Z liderem Elaną Toruń zagrają w sobotę piłkarze KKS-u. Kaliszanie chcą zrehabilitować się za ostatnie porażki z rezerwami Pogoni Szczecin i GKS-em Przodkowo.

  KKS przegrał z Pogonią 0:1, choć miał w tym spotkaniu przewagę. Kaliszanie nie strzelili w tym meczu nawet karnego. Porażka z jedną z najsłabszych drużyn w III lidze GKS-em Przodkowo była jednak blamażem. Do meczu z KKS-em Przodkowo nie zdołało zdobyć w tym sezonie żadnego punktu, a w spotkaniu z KKS-em zainkasowało ich trzy, strzelając naszej drużynie trzy gole. - Mieliśmy męską rozmowę w szatni z zawodnikami - nie ukrywa Robert Trzęsała, prezes KKS-u Kalisz. - W meczu z liderem Elaną mają zagrać zdecydowanie lepiej i zrehabilitować się w oczach kibiców. Nas nie interesuje gra w dole tabeli. Piłkarze mają dawać z siebie wszystko w każdym spotkaniu i grać o zwycięstwa.

  Elana to w tym sezonie jeden z kandydatów do awansu do II ligi i w Kaliszu zagra również o zwycięstwo. W czterech ostatnich meczach pomiędzy tymi zespołami dwukrotnie górą byli gracze z Torunia, a raz wygrał KKS. Raz był też remis. Na trybunach powinno być spokojnie, gdyż kibice obu klubów są ze sobą zaprzyjaźnieni.

  Sobotnie spotkanie KKS-u Kalisz z Elaną Toruń rozpocznie się na Wale Matejki o godz. 17.00. Bilety w cenie 10 i 5 zł dostępne będą w kasach stadionu od godz. 16.00. Wcześniej bo o godz. 15.00 zostanie rozegrany też mecz kaliskich oldbojów z oldbojami z Kalinowej.

  (jav)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.