AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

SZACHY. Szach i mat biznesmenów

DATA: 21 września 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  IX Mistrzostwa Polski Przedsiębiorców w Szachach DGCS Open 2017 odbędą się w piątek w Pałacu w Gutowie.

  To wyjątkowe wydarzenie, które każdego roku przyciąga uwagę elitarnego grona przedsiębiorców. - W zeszłym roku gościliśmy ponad 120 przedsiębiorców z całej Polski, a o prestiżu oraz renomie wydarzenia świadczą nasi stali partnerzy, którzy potwierdzili już swój udział w komitecie honorowym: Andrzej Dera Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP, Tomasz Delega - Prezes Polskiego Związku Szachowego i Tomasz Sielicki - Przewodniczący Rady Przyjaciół Szachów. Turniej to stała pozycja w naszym harmonogramie, a w tym roku zdecydowaliśmy się na rozszerzoną formułę. W szczególny sposób skupimy się na tym jak skutecznie wspierać rozwój biznesu podczas DGCS Biznes Forum, będącej swoistą platformą współpracy pomiędzy nauką, technologią i biznesem - napisali organizatorzy szachowych Mistrzostw Polski dla biznesmenów.

  Podczas konferencji uczestnicy będą mieli okazję wysłuchania prelekcji prowadzonych przez wybitnych ekspertów GRUPY DGCS oraz przedstawicieli rodzimego biznesu z wieloletnim stażem i doświadczeniem. Wydarzenie to skierowane jest do właścicieli, prezesów i kadry zarządzającej.

  Szachowy turniej w Pałacu w Gutowie rozpocznie się o godz. 13.30, a w trakcie rozgrywek odbędzie się konferencja biznesowa. Po turnieju i konferencji odbędzie się uroczysty bankiet. Gościem specjalnym IX Mistrzostw Polski Przedsiębiorców w szachach będzie Karina Szczepkowska srebrna medalistka olimpijska Baku 2016 r., która przeprowadzi symultanę z pięcioma przeciwnikami na czas.

  (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.