AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PIŁKA NOŻNA. KKS gra z Wdą. Jedzie po zwycięstwo!

DATA: 5 października 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  KKS jedzie po pierwsze zwycięstwo na boisku w Świeciu. Fot. kkskalisz.pl

  Z Wdą Świecie zagrają w sobotę piłkarze KKS-u Kalisz. - Jedziemy na ten mecz po trzy punkty - zapowiada prezes KKS-u, Robert Trzęsała.

  Kaliszanie są ostatnio na fali wznoszącej. Drużyna Piotra Morawskiego nie przegrała czterech ligowych spotkań z rzędu i zajmuje 7 miejsce w III lidze. KKS ma jednak podobnie jak Sokół Kleczew, który jest wiceliderem tabeli, jedno spotkanie rozegrane więcej. - Wszyscy w naszym zespole są zdrowi i do Świecia jedziemy po zwycięstwo - przyznaje prezes Trzęsała. KKS jeszcze nigdy nie wygrał w Świeciu, a dwie poprzednie wyprawy kaliskiej drużyny do Wdy kończyły się przegranymi 1:3 i 1:4. - Pora więc na przełamanie - twierdzi szef KKS-u. - W tym sezonie wygraliśmy już z Bałtykiem Gdynia, Jarotą Jarocin i Górnikiem Konin, które w poprzednich sezonach zabierały nam punkty. Ten rok może być więc rokiem przełamań.

  W 10. kolejce III ligi dojdzie do kilku ciekawych spotkań. Lider tabeli Świt Skolwin zmierzy się ze spadkowiczem II ligi Kotwicą Kołobrzeg, a Pogoń II Szczecin zagra u siebie z Elaną Toruń. Sobotnie spotkanie Wdy Świecie z KKS-em Kalisz rozpocznie się o godz. 15.00 na stadionie w Świeciu.

  (jav)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.