BOKS. Dziewczyny od Ziętka z medalami

DATA: 11 października 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

W zawodach Pucharu Polski oraz Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w boksie olimpijskim uczestniczyli zawodnicy Ziętek Team.

Ogółem w tych imprezach wystartowało sześć zawodniczek. W Pucharze Polski w kadetkach Wiktoria Kabzińska w kat. 50 kg. zdobyła brązowy medal. Weronika Bartczak w kat. 63 kg. stanęła na drugim stopniu podium. Z kolei Lena Szymańska w kat. 66 kg w ćwierćfinale uległa bardziej doświadczonej zawodniczce.

Wśród juniorek Gabriela Bartczak (kat. 51 kg) stanęła na trzecim miejscu podium a Weronika Stochniałek przegrała w finale, zajmując tym samym drugie miejsce. - W Młodzieżowych Mistrzostwach Polski reprezentowała nas Angelika Sobala w kat. 75 kg. - mówi trener Mariusz Ziętek. - Sprawiła bardzo dużą i miłą niespodziankę zdobywając brązowy medal.