AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PIŁKA RĘCZNA. MKS podejmuje Spójnię. Rusza przedsprzedaż biletów

DATA: 12 października 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  MKS zagra w sobotę ze Spójnią. Fot. Tomasz Skórzewski.

  W piątek rusza przedsprzedaż biletów na mecz ekstraklasy MKS Kalisz - Spójnia Gdynia.

  Sobotni rywal MKS-u, podobnie jak nasza drużyna, jest beniaminkiem w PGNiG Superliga. Goście z Gdyni grają w grupie granatowej i zajmują 7 miejsce. MKS jest w grupie pomarańczowej na 6 pozycji. Gdynianie dotychczas wygrali tylko jedno spotkanie, pokonując u siebie Pogoń Szczecin 24:18. Do Kalisza przyjadą powalczyć o kolejne zwycięstwo. - Do meczu ze Spójnią podejdziemy maksymalnie zmobilizowani - twierdzi Paweł Rusek, trener MKS-u Kalisz. - Będziemy walczyć o kolejną wygraną w ekstraklasie.

  Kaliszanie wygrali do tej pory dwa spotkania w Arenie: ze Stalą Mielec i Meblami Wójcik Elbląg. Teraz mają spore szanse na trzecią wygraną i poprawę miejsca w tabeli. Do pojedynku ze Spójnią drużyna z Kalisza powinna przystąpić wzmocniona nowym rozgrywającym Bartoszem Wojdakiem, który grał kiedyś między innymi w Orlenie Płock.

  Przedsprzedaż biletów na sobotni mecz MKS Kalisz - Spójnia Gdynia rusza już w piątek. Kasa hali Kalisz Arena tego dnia będzie czynna od godz. 16.00 do godz. 20.00. Bilety można też nabyć bezpośrednio przed meczem. Sobotnie spotkanie w Arenie rozpocznie się o godz. 18.30.

  (jav)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.