AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

KONKURS. "The Square" w Kinie Konesera. Mamy dla was bilety

DATA: 13 października 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  The Square – jeden z najlepszych filmów sezonu, który otrzymał Złotą Palmę na tegorocznym Festiwalu w Cannes – w środę 18.10, w Kinie Konesera w Heliosie. Mamy dla was bilety.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Christian (Claes Bang) ma wszystko pod kontrolą. Jest atrakcyjnym mężczyzną o wielkim uroku osobistym. Niedawno się rozwiódł i lubi wdawać się w niezobowiązujące romanse, a młoda amerykańska dziennikarka (Elisabeth Moss) może okazać się jego nowym trofeum. Na co dzień Christian jest dyrektorem prestiżowego muzeum sztuki nowoczesnej, co daje mu władzę i idealną pozycję społeczną. Do tego przykładnie opiekuje się córkami, jeździ kosztującą fortunę Teslą i wspomaga potrzebujących - zwłaszcza, jeśli nie wymaga to od niego zbyt dużego wysiłku. Jednak podczas przygotowań do premiery instalacji "The Square", z którą wiąże ogromne nadzieje, utrzymanie starannie pielęgnowanego wizerunek okaże się być dla niego nie lada wyzwaniem.

  Środa, 18 października, 18:30

  Mamy dla was podwójne zaproszenie na ten film. Aby je zdobyć, napiszcie jaki jest wasz ulubiony film, nagrodzony na festiwalu w Cannes.

  Katarzyna Kałużna - gratulacje. Bilety do odebrania w kasie kina przed seansem.

   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.