AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PIŁKA NOŻNA. KKS nie zwalnia tempa

DATA: 13 października 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  KKS po zwycięstwie pucharowym z KS Opatówek zagra teraz z Centrą Ostrów w lidze. Fot. Karina Zachara.
  Podopieczni trenera Piotra Morawskiego nie mają przerwy. W sobotę czeka ich kolejne spotkanie.

  Po wyjazdowych zwycięstwach z Wdą Świecie i pucharowym z KS Opatówek na kaliszan czeka teraz kolejna przeszkoda. Tym razem w lidze, a będzie to Centra Ostrów. Na przełomie ostatnich 10 lat oba zespoły bardzo często spotykały się na boiskach okręgówki oraz IV i III ligi. Gracze z Ostrowa Wielkopolskiego po roku przerwy wrócili do trzeciej ligi i tym razem pod okiem Mariusza Posadzego całkiem nieźle  spisują się w niej.

  Obecnie Centra plasuje się na 12. pozycji w tabeli III ligi. Po 10 kolejkach ma na swoim koncie 3 zwycięstwa, 1 remis i 6 porażek. W poprzedniej kolejce na własnym obiekcie pokonała Jarotę Jarocin 2:1, natomiast tydzień wcześniej przywiozła cenny punkt z Środy Wielkopolskiej. - Centra przyjedzie do nas po kolejne punkty - mówi Robert Trzęsała, prezes KKS-u Kalisz. - My jesteśmy jednak teraz na fali. Nie przegraliśmy w lidze i pucharze sześciu kolejnych spotkań. Zagramy więc z Centrą o zwycięstwo.

  Początek sobotniego spotkania na Wale Matejki rozpocznie się o godz. 15.00. Bilety w cenach 10 i 5 zł dostępne będą w kasach stadionu od godziny 14:00. 

  (jav)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.