PIŁKA RĘCZNA. Twierdza Arena obroniona. MKS po horrorze pokonuje Spójnię Gdynia

DATA: 14 października 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
    W ostatniej minucie MKS Kalisz zdobył zwycięską bramkę w spotkaniu ze Spójnią Gdynia kolejnej serii rozgrywek PGNiN Superligi, fot. Łukasz Wolski

Po prawdziwym horrorze kaliscy szczypiorniści w ostatniej minucie spotkania wyszarpali zwycięstwo Spójni w starciu beniaminków PGNiG Superligi.

MKS Kalisz pokonał Spójnię Gdynia 22:21. Celnym trafieniem Arkadiusza Galewskiego kaliszanie odnieśli trzecią wygraną w rozgrywkach PGNiG Superligi. Po niezwykle wyrównanym spotkaniu, kaliszanie zainkasowali komplet punktów, chociaż o wynik kibice drżeli do ostatniej minuty.

Kolejny mecz w Hali Arena kaliszanie rozegrają w środę, 8 listopada. Gościć będą wtedy drużynę Orlen Wisła Płock.