AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. Forum biznesu w kaliskim Inkubatorze

DATA: 18 października 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Prezes KIP Zuzanna Szczudlik

  Problemy i wyzwania rynku pracy - to główny temat II Kaliskiego Forum Biznesu, które odbędzie się 19 października w kaliskim Inkubatorze Przedsiębiorczości.

  To już druga edycja Kaliskiego Forum Biznesu. W tym roku jej głównym tematem są problemy i wyzwania rynku pracy. W wydarzeniu wezmą udział przedsiębiorcy, w tym przedstawiciele Kaliskiej Rady Biznesu i stowarzyszeń gospodarczych oraz eksperci rynku pracy.

  - Sedecznie zapraszamy przedsiębiorców - mówi Zuzanna Szczudlik, prezes kaliskiego Inkubatora -  Forum to doskonała okazja na poszerzenie swojej wiedzy i zdobycie praktycznych umiejętności. Nasi eksperci powiedzą m.in. jak skutecznie rekrutować przy wykorzystaniu social media i  jak motywować pracowników, aby pozostali w firmie. Odpowiemy na pytania dotyczące zatrudniania obcokrajowców, a w panelu dyskusyjnym porozmawiamy o lokalnym rynku pracy widzianym oczami pracodawców.

  Forum rozpocznie się 19 października o godzinie 8.30. Szczegółowy program znajduje się na stronie forumbiznesu.kip.kalisz.pl. Tam również można zgłosić swój udział w imprezie. II Kaliskie Forum Biznesu organizowane jest przez Miasto Kalisz i Fundację Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości. 

  (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.