AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

EDUKACJA. Nowy rok akademicki w PWSZ

DATA: 18 października 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  W PWSZ rozpoczął się nowy rok akademicki. Fot. kalisz.pl

  W Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu rozpoczął się nowy rok akademicki.

   

  W inauguracji oprócz studentów i wykładowców kaliskiej uczelni wzięli też udział samorządowcy, m.in. Andrzej Plichta oraz wiceprezydent Kalisza Karolina Pawliczak. - Zawsze podkreślam, że kaliscy studenci inspirują i wprawiają w podziw - mówiła wiceprezydent Pawliczak. - Wasza energia i radość, którą czerpiecie z życia są zaraźliwe. Ze swoją pasją, aktywnością i nieustającym głodem wiedzy możecie być wzorem dla innych. Dziękuję władzom uczelni, wykładowcom za zaangażowanie w edukację, pracę pełną pasji i chęć współpracy, także z władzami Kalisza oraz wkład w życie naszego miasta

  Podczas inauguracji odbyło się też uroczyste ślubowanie i immatrykulacja studentów I roku. Oferta edukacyjna kaliskiej PWSZ obejmuje obecnie kilkanaście różnorodnych kierunków studiów I i II stopnia, które prowadzone są na pięciu wydziałach uczelni: medycznym, nauk społecznych i humanistycznych, politechnicznym, rehabilitacji i sportu oraz medyczno-społeczno-technicznym.

  (nel)  

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.