AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PIŁKA NOŻNA. Podtrzymać dobrą passę. Prezes wierzy w zwycięstwo

DATA: 20 października 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Piłkarze KKS zagrają w sobotę z Wieżycą. Fot. kkskalisz.pl

  Z trzecim beniaminkiem w tym sezonie, Wierzycą Pelpin zagrają piłkarze KKS-u. 

  Ten mecz odbędzie się w najbliższą sobotę. Podopieczni trenera Piotra Morawskiego mają ostatnio świetną passę. Nie przegrali w lidze od 9 września, kiedy to ulegli na wyjeździe GKS-owi Przodkowo 2:3. Potem nastąpiła, licząc wygraną w pucharowym spotkaniu z KS Opatówek 2:1, seria sześciu meczów z rzędu bez porażki. 

  Z Wierzycą kaliszanie chcą podtrzymać dobrą passę i pokonać beniaminka III ligi na jego terenie. - Wierzę w chłopaków - twierdzi Robert Trzęsała, prezes KKS-u. - Po pokonaniu Energetyka Gryfino i Centry Ostrów Wielkopolski wszyscy liczymy, że również z Pomorza od kolejnego beniaminka przywieziemy komplet punktów.

  Wierzyca w poprzednim sezonie w pięknym stylu wygrała rozgrywki pomorskiej IV ligi, ale teraz w III lidze zajmuje 11 miejsce. KKS jest czwarty. - Do końca rundy zostało nam pięć spotkań - mówi prezes Trzęsała. - Cztery z nich rozegramy z zespołami, które są od nas niżej w tabeli. W ostatnim meczu jesieni zagramy z liderem Świtem Skolwin. Liczę, że zdobędziemy jeszcze 12, 13 punktów w tym sezonie. Ten zespół stać jest na dobrą grę i zwycięstwa.

  Początek sobotniego meczu Wierzycy Pelpin z KKS-em Kalisz zaplanowano na godz. 15.00. Ze spotkania przeprowadzona zostanie relacja na żywo, którą tradycyjnie będzie można oglądać za pośrednictwem serwisu Youtube.

  (jav)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.