AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

REKREACJA. BlokoBlisko w kaliskim Aquaparku

DATA: 26 października 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  BlokoBlisko mieści się teraz w kaliskim aquaparku przy ul. Sportowej 10. Fot. Tomasz Skórzewski.

  19 października przeniesiono ściankę wspinaczkową Blokoblisko na II piętro budynku Aquaparku, znajdującego się przy ulicy Sportowej 10.

  Zmiana podyktowana jest chęcią odświeżenia ścianki oraz miejsca. Nowa lokalizacja niesie za sobą korzyści takie jak zmiana profilów ściany wspinaczkowej oraz bardziej nowoczesne otoczenie. W dodatku obiekt ten jest całkowicie klimatyzowany, co daje niepowtarzalny komfort wspinania. Idąc naprzeciw początkującym oraz najmłodszym wspinaczom, zmieniono trudności dróg, ale bez obaw - trudniejsze drogi również pozostały na ścianie. Teraz każda osoba będzie mogła znaleźć coś dla siebie. Właściciele są zainteresowani podjęciem współpracy, opierającej się na rabatach dla uczniów szkół, organizowaniu tutaj lekcji wychowania fizycznego lub zajęć grupowych.

  Aby każdy mógł spróbować swoich sił, organizowane są DRZWI OTWARTE. 4 listopada będzie dniem gdzie każdy będzie mógł powspinać się za darmo! Ścianka otwarta jest od poniedziałku do piątku w godz. od 15:00 do 22:00, oraz w weekendy od 10:00 do 20:00.

  (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.