AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PIŁKA NOŻNA. Unia na celowniku KKS-u

DATA: 3 listopada 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Unia Solec Kujawski będzie kolejnym przeciwnikiem KKS-u Kalisz w rozgrywkach III ligi. 

  Kaliszanie są wiceliderem III ligi, a ich zwycięska passa musi budzić respekt u rywali. Gospodarze walczą w tym sezonie o utrzymanie. Na razie ekipa z Solca Kujawskiego zajmuje miejsce w strefie spadkowej, ale ostatnio nadeszło przełamanie.

  13 kolejka okazała się szczęśliwa dla graczy z Solca Kujawskiego, którzy ku zdziwieniu wielu osób rozbili Jarotę Jarocin aż 6:0 odnosząc tym samym premierowe zwycięstwo w obecnym sezonie. W sobotę drużyna prowadzona przez byłą gwiazdę boisk ekstraklasy, Hermesa będzie więc chciała pójść za ciosem i odnieść drugie zwycięstwo. KKS, który nie przegrał w lidze od początku września, będzie jednak chciał podtrzymać zwycięską serię. - Rywal jest w naszym zasięgu - twierdzi Robert Trzęsała, prezes KKS-u. - Przed nami teoretycznie słabszy przeciwnik, ale go w żadnym wypadku nie lekceważymy.

  W tym roku piłkarzy KKS-u czekają jeszcze, oprócz spotkania z Unią Solec Kujawski, dwa spotkania ligowe. 11 listopada zagrają u siebie ze spadkowiczem Kotwicą Kołobrzeg, a tydzień później zmierzą się na wyjeździe z liderem tabeli Świtem Skowlin. - To będą dwa ciężkie mecze - ocenia prezes Trzesała. - W nich jednak też chcemy zgarnąć punkty. 

  Sobotnie spotkanie w Solcu Kujawskim miejscowej Uni z KKS-em rozpocznie się o godz. 14.00. Transmisja na żywo na kanale KKS na Youtube. 

  (jav)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.