AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PIŁKA RĘCZNA. Czas na Kwidzyń. Ostatni mecz Energi MKS w tym roku

DATA: 12 grudnia 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Z MMTS Kwidzyn zagrają w środę piłkarze ręczni Energa MKS Kalisz. Fot: Mirosław Wiśniewski.
  Ostatnie spotkanie ligowe w tym roku w Superlidze rozegrają w środę piłkarze ręczni Energa MKS Kalisz.

  Podopieczni trenera Pawła Ruska zmierzą się w nim z ekipą MMTS Kwidzyń. Goście to solidny zespół ligowy, który zajmuje obecnie trzecie miejsce w grupie granatowej. W swojej grupie zespół z Kwidzynia plasuje się tylko za faworytem rozgrywek PGE Vive Kielce i rewelacyjnie spisującym się w tym sezonie Górnikiem Zabrze. W tym sezonie środowy rywal kaliskiej drużyny rozegrał 14 meczów. Dziewięć z nich wygrał, a pięć przegrał. Zgodnie z przewidywaniami MMTS uległ Orlenowi Wiśle Płock i Vive Kielce, ale na swoim koncie ma także porażki z Azotami Puławy, Górnikiem Zabrze i Stalą Mielec. Z tym ostatnim zespołem wygrał natomiast MKS Kalisz. - Zapowiada się ciężkie spotkanie, ale będziemy walczyć o zwycięstwo - mówi Paweł Rusek, trener Energi MKS Kalisz.

  W barwach MMTS Kwidzyn przeciwko MKS-owi nie zagra najprawdopodobniej pochodzący z Ostrowa Marek Szpera. Prawy rozgrywający odszedł z MMTS i ma występować od stycznia w...MKS-ie. Kaliski klub ma z nim w środę podpisać kontrakt. 

  Spotkanie Energi MKS Kalisz z MMTS Kwidzyn odbędzie się w środę w hali Arena o godz. 18.30. Będzie to już ostatni mecz w tym roku jaki rozegrają kaliszanie w PGNiG Superlidze. Bilety na to spotkanie można kupować we wtorek w godz. od 16.00 do 20.00 w kasie hali Arena. Bilety będą też dostępne w środę, bezpośrednio przed spotkaniem. 

  W kolejnym spotkaniu ligowym, już po Nowym Roku, kaliszanie zmierzą się u siebie z Zagłębiem Lubin. Ten pojedynek odbędzie się 20 stycznia 2018 roku w Arenie. 

  (jav)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.