AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

BAL. Karnawał z KKS-em

DATA: 29 grudnia 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Nie masz pomysłu na karnawałową zabawę? Skorzystaj z naszego zaproszenia i zapisz się na Klubowy Bal Karnawałowy, który organizuje KKS Kalisz.

  KKS organizuje Bal Karnawałowy już po raz dziesiąty. Odbędzie się on w sobotę, 20 stycznia o godz. 19:00. - Zapraszamy członków klubu, przyjaciół i sympatyków KKS-u, a także trenerów i rodziców naszych wychowanków - zachęca Robert Trzęsała, prezes kaliskiego klubu. - Wszystkie poprzednie bale były bardzo udane, liczymy więc, że taki będzie również ten najbliższy. Z pewnością nie zabraknie dobrej muzyki, ale też konkursowych emocji i innych atrakcji. Jak co roku będziemy chcieli też uhonorować przyjaciół, którzy wspierają rozwój naszego klubu. Zapewniam, że szykuje się super zabawa w klubowym gronie. Już dziś gorąco zachęcam do zapisów. Ilość miejsc jest ograniczona, zatem decydować będzie kolejność zgłoszeń.

  Podobnie jak w ubiegłym roku miejscem karnawałowych szaleństw będzie restauracja „ROMA” przy ul. Chopina 9, a do tańca zagrzewał będzie DJ Aras. Koszt balu to 300 zł od pary.

  Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z prezesem klubu: Robert Trzęsała, tel. 720-881-333, e-mail robert.trzesala@kkskalisz.pl

  (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.