AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

SYLWESTER. Hity Abby i sekrety Kalisza

DATA: 29 grudnia 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Przy hitach zespołu ABBA będą bawić się w Sylwestra na rynku kaliszanie.

   

  Sylwestrowa zabawa rozpocznie się na Głównym Rynku o godz. 23.00. W koncercie pod hasłem "I have a dream" wystąpią ABBA Family oraz Łukasz "Gofer" Gątarczyk. Nie zabraknie konkursów z cennymi nagrodami oraz magicznego pokazu fajerwerków o północy. Impreza pod ratuszem zakończy się o godz. 1.00 w nocy.

  Ale to nie jedyne atrakcje nocy Sylwestrowej w Kaliszu. O godz. 19.30 rozpocznie się oprowadzanie po centrum Kalisza przez autora książki ,,Sekrety Kalisza'' i przewodnika PTTK Piotra Sobolewskiego pod hasłem „Noc sylwestrowa z sekretami Kalisza”. Można się będzie dowiedzieć m.in. kto tańczył kankana w ”Ogródku Wypiszczyka”, jaką muzę miał Wojciech Bogusławski, gdzie były zadymy w czasie meczów ...szachowych, jakie związki z Kaliszem miał Czerwony Baron oraz o tym, gdzie ,,upić się warto''. Zbiórka przy wejściu do ratusza o godz. 19.30. Spacer zakończy się o godz. 21.00. 

  Dodatkowo od godz. 19.00 do godz. 22.00, co pół godziny będzie można zwiedzić ratuszową wieżę i obejrzeć Kalisz w wyjątkowo urokliwej o tej porze roku wieczornej odsłonie. Ze względów bezpieczeństwa na wieżę nie będą wpuszczane osoby znajdujące się pod wpływem alkoholu i środków odurzających.

  (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.