AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

SIATKÓWKA. Trenowały z Impelem. Teraz Energetyk

DATA: 2 stycznia 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Z ekstraklasowym Impelem Wrocław trenowały siatkarki MKS-u Kalisz.

  Z ekstraklasowym Impelem Wrocław trenowały siatkarki Energi MKS Kalisz. 6 stycznia kaliszanki rozegrają swój pierwszy mecz w tym roku z Eneą Energetykiem Poznań. 

  W okresie świąteczno-noworocznym w Lidze Siatkówki Kobiet i I lidze trwała przerwa. Nie oznacza to, że drużyny z tych lig próżnowały. Przed Sylwestrem sztaby szkoleniowe MKS-u Kalisz i Impela Wrocław zdecydowały się na wspólny trening. Odbył się on we Wrocławiu. - W sobotę wspólnie z trenerem Mariuszem Wiktorowiczem zaplanowaliśmy trening, który pozwolił naszym zespołom wrócić do rytmu meczowego po przerwie świątecznej - mówi Marek Solarewicz, trener Impela Wrocław.

  W ramach treningu oba zespoły rozegrały sześciosetowy sparing. Każda partia zaczynała się od stanu 15:15 i była punktowana na różnych zasadach. Wygrał Impel 4:2.

  Do regularnych treningów po Nowym Roku kaliszanki powrócą natomiast we wtorek, 2 stycznia. Od najbliższej soboty czekają je mecze ligowe. 6 stycznia lider I ligi zagra na wyjeździe z Eneą Energetykiem Poznań, a potem zespół MKS-u czekają jeszcze spotkania z Radomką Radom (13 stycznia - w hali Arena) i hitowy mecz z Wisłą Warszawa (20 stycznia - na wyjeździe). 

  (jav) 

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.