AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

NA FERIE. KKS Winter Camp. Zapisy trwają

DATA: 4 stycznia 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Zajęcia sportowe w hali i w plenerze, warsztaty plastyczne, gry, zabawy i konkursy z nagrodami, wycieczki. To tylko niektóre z atrakcji jakie czekają na uczestników zimowych półkolonii organizowanych dla dzieci przez KKS Kalisz. Zapisy jeszcze trwają.

  KKS Winter Camp - czyli ferie na sportowo to kolejna inicjatywa Kaliskiego Klubu Sportowego skierowana do najmłodszych kaliszan - nie tylko zawodników klubu, ale wszystkich, dziewczynek i chłopców z roczników 2006-2012, którzy chcą aktywnie i ciekawie spędzić zimową przerwę w nauce. - Zapewniam, że atrakcji nie zabraknie. W planie mamy zajęcia z piłki nożnej i ogólnorozwojowe zabawy, mini turniej, gry i zabawy sportowo-ruchowe w hali i w plenerze, zabawy muzyczne, warsztaty plastyczno-techniczne i kulinarne, pokaz talentów oraz konkursy sprawnościowe i plastyczne z nagrodami. Będzie też wycieczka do kina, wizyta w bajkolandzie lub na kręgielni. Dziewczynki również znajdą coś dla siebie. Na każdego z uczestników czeka ciepły obiad, drobne upominki i dyplomy. Ferie w domu wcale nie muszą być nudne. Przekonajcie się sami i już dziś skorzystajcie z naszej zimowej propozycji. W tym roku organizujemy tylko jeden turnus w drugim tygodniu ferii (19.02-24.02), jednak zostało wolnych już tylko 8 miejsc - zachęca Paulina Koralewska, koordynatorka akcji.

  Półkolonie organizowane są we współpracy z Ośrodkiem Sportu Rehabilitacji i Rekreacji oraz Miastem Kalisz. Zajęcia odbywać się będą w hali OSRiR-u przy ul. Łódzkiej 19-29 (Hala Lekkoatletyczna)

  Szczegółowych informacji udziela Paulina Koralewska, mailowo: paulina.wesolowska@kkskalisz.pl lub w nowej siedzibie klubu przy ulicy Łódzkiej 19-29 (budynek trybuny zachodniej, obok kortów tenisowych).

  (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.