AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. Festiwal Smaku w Kaliszu i Ostrowie. Sprawdź gdzie i co zjesz!

DATA: 4 stycznia 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Długo wyczekiwane wydarzenie startuje już 8 stycznia. Przez pięć dni będziemy mogli odwiedzać najlepsze restauracje i kawiarnie by delektować się festiwalowymi potrawami.

  W dniach 8-12 stycznia najlepsze restauracje oraz kawiarnie będą proponować smakoszom specjalnie przygotowane na tę okazję wyjątkowe dania. Celem festiwalu jest zachęcenie do odkrywania nowych smaków oraz odwiedzania najsmaczniejszych lokali w mieście. Natomiast głównym założeniem tego wydarzenia jest aktywizacja życia miasta i jego mieszkańców, promowanie idei „Slow Food” oraz wspieranie lokalnej przedsiębiorczości – gastronomów oraz restauratorów.

  To świetna okazja dla wszystkich mieszkańców Kalisza i Ostrowa Wielkopolskiego by wziąć udział w kulinarnej podróży. Każda z uczestniczących w wydarzeniu restauracja i kawiarnia przygotowała specjalne dania, które będzie można skosztować w specjalnych cenach – 10 zł za zestaw napój i deser oraz 20 zł za zestaw przystawka i danie główne.

  - Dostępna jest już lista lokali biorących udział w Festiwalu Smaku oraz zdjęcia proponowanych przez nie dań. Czek na was aż 13 lokali i ponad 30 wyśmienitych opcji. Możecie je znaleźć na naszym profilu na Facebook-u oraz stronie internetowej. Będzie naprawdę smacznie, oryginalnie i niebanalnie – informuje Kamil Dutkiewicz, współorganizator wydarzenia.

  Wśród dań znalazły się w większości dania autorskie, oryginalne i zaskakujące zarówno treścią, jak i formą. Unikatowe bo przygotowane wyłącznie na to wydarzenie! Na festiwalowych smakoszy czekać będą niebanalne przystawki oraz kreatywne dania opartych na kuchni z całego świata. Nie zabraknie pysznych deserów w towarzystwie aromatycznej kawy w wielu odsłonach. Serwowane dania będą nieco mniejsze niż standardowe porcje, natomiast ceny są niezmienne dla wszystkich restauracji i kawiarni biorących udział w wydarzeniu.

  - Odwiedzajcie lokale, dzielcie się swoimi opiniami, recenzjami i zdjęciami na naszym fanpage’u. Na aktywnych uczestników Festiwalu Smaku czekać będą liczne nagrody od naszych Partnerów – gabinetów SPA, salonów urody, miejsc rozrywki i wielu innych -  dodaje Kamil Dutkiewicz.

  Aktualizowaną listę lokali oraz galerię zdjęć menu festiwalowego znajdziecie na – www.facebook.com/festiwalskaliszostrow oraz na oficjalnej stronie www.festiwal-smaku.pl

  (red)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.