AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

BUDOWNICTWO. Startuje budowa kolejnego etapu Panorama Park II

DATA: 10 stycznia 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Mieszkańcy Kalisza mają w ostatnim czasie do wyboru wiele inwestycji deweloperskich realizowanych w mieście i jego okolicach. Jednak budowa kolejnego etapu popularnej inwestycji FB ANTCZAK wciąż przyciąga zainteresowanych. Oficjalnie sprzedaż lokali w kolejnych budynkach osiedla Panorama Park II rusza na dniach – tymczasem ponad połowa mieszkań jest już wstępnie zarezerwowana. Deweloper zapowiada, że na tym nie koniec.

  Inwestycje FB ANTCZAK w Kościelnej Wsi tuż pod Kaliszem, realizowane od 2005 roku to jedne z najlepszych decyzji biznesowych kaliskiego dewelopera i generalnego wykonawcy – Marka Antczaka. Zaczęło się od kameralnego osiedla Złote Łąki, następnie wystartowała budowa wyjątkowego w skali kraju osiedla domków jednorodzinnych Panorama, a w krótce ofertę powiększono o kompleks Panorama Park.

   

  W 2016 roku zdecydowano o realizacji kolejnej inwestycji. Panorama Park II to 9 budynków, w których znajdzie się ponad 145 mieszkań o zróżnicowanych metrażach - od 28 do 75 mkw. Dla lokali położonych na parterze zaplanowano ogródki, a te zlokalizowane na wyższych kondygnacjach mają zaprojektowane tarasy. Część z lokali ma do dyspozycji także antresolę. Na terenie osiedla zabezpieczono też 340 miejsc parkingowych oraz 18 garaży. Oprócz wysokiej jakości mieszkań, na osiedlu powstanie także 14 lokali handlowo-usługowych, które odpowiadać będą na najważniejsze potrzeby mieszkańców. Ich powierzchnia wyniesie od 30 do 900 mkw.

   

   - Realizacje w Kościelnej Wsi pozwoliły nam na pełne wykorzystanie naszego potencjału. Duży, otwarty teren mogliśmy od początku zaprojektować zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa i z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. Nie ograniczała nas okoliczna zabudowa i narzucony przez nią styl – podkreśla Marek Antczak, prezes FB ANTCZAK. Każdy kolejny etap osiedla różni się nieco od poprzedniego. Staramy się w ten sposób odpowiadać na najnowsze trendy i potrzeby naszych klientów.

  Koncepcja osiedle Panorama Park II została wyłoniona w specjalnym konkursie dla architektów – co pozwoliło nam na lokalny rynek wprowadzić rozwiązania architektoniczne z najwyższej półki. Nasze starania wielokrotnie doceniono, przyznając na przykład osiedlu Panorama nagrody i wyróżnienia w ogólnopolskich konkursach branżowych – dodaje inwestor.

  W ramach I etapu powstały trzy eleganckie budynki z 44 mieszkaniami o pow. od 29 do 85 mkw oraz 6 lokali usługowych o pow. od 50 do 130 mkw. Pierwsze mieszkania w nowej części osiedla przekazano mieszkańcom pod koniec ubiegłego roku. W styczniu natomiast rusza budowa kolejnego etapu. W dwóch budynkach powstanie łącznie 27 lokali mieszkalnych. W ofercie znajdą się mieszkania o powierzchni od 29 do 75 mkw. Koniec budowy przewidziano na grudzień 2018 roku.

  (red)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.