AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. Nowa polska komedia romantyczna "Narzeczony na niby" od dziś w Heliosie

DATA: 12 stycznia 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Na ekrany Kina Helios wchodzi właśnie jedna z najbardziej oczekiwanych polskich premier tego roku – urocza romantyczna komedia „Narzeczony na niby” w reżyserii Bartosza Prokopowicza.

  Karina (Julia Kamińska) próbuje z całych sił stworzyć pierwszy, tym razem szczęśliwy związek. Jedno nieprzewidziane zdarzenie zamieni jej uporządkowane życie i każe jej zweryfikować dotychczasowe, zwłaszcza matrymonialne, plany. Szybko jednak okaże się, że każdy z bohaterów ma coś do ukrycia. Gdy prawda wyjdzie na jaw, wszyscy będą musieli zrobić w końcu porządek w swoich związkach - i w swoich sercach.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  "Narzeczony na niby" to opowieść o miłosnych rozterkach, jakie zna każdy, kto choć raz niewłaściwie ulokował swoje uczucia. Idealne życie, o którym marzymy, rzadko kiedy tak naprawdę jest idealne, a ci, którym oddajemy nasze serca, niestety potrafią je z łatwością łamać.  Film niesie jednak optymistyczne przesłanie, że o prawdziwą miłość warto walczyć, nawet jeśli jej początek nie zwiastuje happy endu.

  Na ekranie, oprócz Julii Kamińskiej, zobaczymy plejadę polskich gwiazd, m. in.: Piotra Stramowskiego, Sonię Bohosiewicz, Piotra Adamczyka, Dorotę Kolak, Tomasza Karolaka i Mikołaja Roznerskiego.

  Serdecznie zapraszamy do Heliosa na najnowsze premiery filmowe. Szczegółowy repertuar znajduje się na stronie kina Helios.

  (red)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.