AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

FILM. Basia Wypych w ,,M jak Miłość''

DATA: 24 stycznia 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Kaliszanka Barbara Wypych gra w serialu ,,M jak Miłość'' policjantkę Sonię Krawczyk. Fot. party.pl

  Pochodząca z Kalisza młoda i utalentowana aktorka, Barbara Wypych zadebiutowała w popularnym serialu ,,M jak Miłość''.

  26-latka jest absolwentką III LO im. Kopernika w Kaliszu i Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Łodzi. Kaliszanka ma za sobą nagradzane role teatralne, otrzymała m.in. Grand Prix za wybitną osobowość sceniczną, nagrodę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na XXXIII Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi oraz występy w kinowych produkcjach. Zagrała u boku Krystyny Jandy w ,,Paniach Dulskich'' w reż. Filipa Bajona, ,,Powidokach'' Andrzeja Wajdy czy w ,,Dziewczynach 3.0". Jest także aktorką warszawskiego ,,Teatru Współczesnego''. 

  Rola w emitowanym w TVP 2 ,,M jak Miłość'' spotkała się z życzliwym przyjęciem ze strony mediów. - Dla takich gwiazd jak Barbara Wypych warto włączyć telewizor - napisał ,,Super Express''. W serialu kaliszanka wcieliła się w rolę ponętnej policjantki Soni Krawczyk, która od samego początku...sporo namieszała.

  Premierowy występ aktorki można było obejrzeć w poniedziałkowym 1.344 odcinku ,,M jak Miłość''. Jak potoczą się dalsze losy Soni widzowie ,,Dwójki'' będą mogli śledzić w kolejnych odcinkach tej popularnej telewizyjnej produkcji.

  (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.