AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

AKCJA. Bezpieczna kobieta

DATA: 25 stycznia 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  To będzie już kolejna edycja skierowanego do kobiet programu. Fot. kalisz.pl

  Ruszają zapisy do kolejnej edycji programu „Bezpieczna Kobieta”. Szkolenie jest bezpłatne i przeznaczone dla pełnoletnich pań. 

  Kurs organizowany jest przez Komendę Miejską Policji w Kaliszu, NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa oraz kaliską Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im. Prezydenta Stanisława WojciechowskiegoSzkolenie jest bezpłatne i mogą wziąć w nim udział pełnoletnie panie. Głównym celem programu jest zwiększenie poczucia bezpieczeństwa, przekazanie praktycznej wiedzy oraz wskazanie wzorców postępowania w sytuacjach bezpośredniego zagrożenia.

  Wszystkie chętne panie mogą zgłosić się osobiście do sekretariatu Wydziału Nauk Społecznych i Humanistycznych PWSZ w Kaliszu i wypełnić kartę zgłoszenia. Formularze zgłoszeń oraz niezbędne informacje dotyczące programu „Bezpieczna Kobieta” dostępne są również na stronie Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu oraz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. Przedsięwzięcie objęły patronatem honorowym: wiceprezydent Kalisza Karolina Pawliczak oraz Rektor PWSZ w Kaliszu prof. nadzw. dr hab. n. med. Magdalena Pisarska-Krawczyk.

  Szczegółowe informacje dotyczące programu „Bezpieczna Kobieta” można uzyskać pod nr tel. 62 76 79 527.

  (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.