AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

BOULDERING. Wspinaczka dla wszystkich. Blokoblisko zaprasza w 2018 roku

DATA: 26 stycznia 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Blokoblisko Bouldering Center mieści się w Aquaparku przy ul. Sportowej 10. Fot. Tom Skórzewski.

  Dlaczego rozpocząć treningi wspinaczkowe w 2018 roku? - To kompletny sport, idealny dla treningów dla całej rodziny - mówi Benjamin Pélissier, właściciel Blokoblisko Bouldering Center w Aquaparku przy ul. Sportowej 10.

  Bouldering, czyli wspinaczka, stał się w ciągu kilku ostatnich lat popularnym sportem w naszym kraju. Nic dziwnego, gdyż mogą go uprawiać z powodzeniem mężczyźni i kobiety oraz dzieci, jednym słowem całe rodziny. - To jest sport, który się nie nudzi - przekonuje Benjamin Pélissier. - Jest dostępny dla wszystkich i nie jest drogi. Dzięki uprawianiu boulderingu można ćwiczyć swoje ciało a sport ten daje możliwość wszechstronnego rozwoju i zbudowania pięknej sylwetki.

  Blokoblisko to ścianka wspinaczkowa, która mieści się w obiekcie kaliskiego Aquaparku przy ul. Sportowej 10. Na ściance można ćwiczyć indywidualnie lub pod kierunkiem wykwalifikowanego instruktora. A wszystko to w przyjaźnej dla wspinających się atmosferze. - Wspinaczka to nie tylko wspaniała zabawa, ale także, idealny trening łączący w sobie ćwiczenia siłowe i wydolnościowe - twierdzi właściciel Blokobliska. - Z powodzeniem zastępuje siłownie czy jogging. W tym sporcie nie ma ograniczeń wiekowych i chętnie uprawiany jest przez juniorów i seniorów. Dlatego warto spróbować swoich sił w boulderingu. Zapraszamy na naszą ściankę wspinaczkową wszystkich, a szczególnie tych, którzy chcieliby zacząć swoją przygodę z boulderingiem w 2018 roku

  Blokoblisko Bouldering Center otwarte jest przez cały tydzień. Od poniedziałku do piątku zaprasza w godz. 15-22, w soboty w godz. 10-22, a w niedzielę w godz. 11-20. Kontakt z Blokobliskiem: mailowy - blokoblisko@gmail.com lub tel. 781 089 247.

  (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.