AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

BOULDERING. Wspinaczka dla wszystkich. Blokoblisko zaprasza w 2018 roku

DATA: 26 stycznia 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Blokoblisko Bouldering Center mieści się w Aquaparku przy ul. Sportowej 10. Fot. Tom Skórzewski.

  Dlaczego rozpocząć treningi wspinaczkowe w 2018 roku? - To kompletny sport, idealny dla treningów dla całej rodziny - mówi Benjamin Pélissier, właściciel Blokoblisko Bouldering Center w Aquaparku przy ul. Sportowej 10.

  Bouldering, czyli wspinaczka, stał się w ciągu kilku ostatnich lat popularnym sportem w naszym kraju. Nic dziwnego, gdyż mogą go uprawiać z powodzeniem mężczyźni i kobiety oraz dzieci, jednym słowem całe rodziny. - To jest sport, który się nie nudzi - przekonuje Benjamin Pélissier. - Jest dostępny dla wszystkich i nie jest drogi. Dzięki uprawianiu boulderingu można ćwiczyć swoje ciało a sport ten daje możliwość wszechstronnego rozwoju i zbudowania pięknej sylwetki.

  Blokoblisko to ścianka wspinaczkowa, która mieści się w obiekcie kaliskiego Aquaparku przy ul. Sportowej 10. Na ściance można ćwiczyć indywidualnie lub pod kierunkiem wykwalifikowanego instruktora. A wszystko to w przyjaźnej dla wspinających się atmosferze. - Wspinaczka to nie tylko wspaniała zabawa, ale także, idealny trening łączący w sobie ćwiczenia siłowe i wydolnościowe - twierdzi właściciel Blokobliska. - Z powodzeniem zastępuje siłownie czy jogging. W tym sporcie nie ma ograniczeń wiekowych i chętnie uprawiany jest przez juniorów i seniorów. Dlatego warto spróbować swoich sił w boulderingu. Zapraszamy na naszą ściankę wspinaczkową wszystkich, a szczególnie tych, którzy chcieliby zacząć swoją przygodę z boulderingiem w 2018 roku

  Blokoblisko Bouldering Center otwarte jest przez cały tydzień. Od poniedziałku do piątku zaprasza w godz. 15-22, w soboty w godz. 10-22, a w niedzielę w godz. 11-20. Kontakt z Blokobliskiem: mailowy - blokoblisko@gmail.com lub tel. 781 089 247.

   

  Blokoblisko podpisało umowę z uczelnią PWSZ w Kaliszu o wstęp wolny do końca roku 2018, zatem dla wszystkich studentów wstęp jest BEZPŁATNY.

  (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.