PIŁKA NOŻNA (VIDEO). KKS strzela aż miło. Grad goli w sparingach

DATA: 29 stycznia 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
    KKS z Opatówkiem strzelił pięć goli. Fot. Michał Sobczak.

Świetną dyspozycję w sparingach na majkowskim Wembley prezentują piłkarze KKS-u Kalisz.

KKS tydzień temu pokonał LKS Gołuchów 3:2. Teraz zagrał bez litości dla KS Opatówek i Stali Pleszew, strzelając tym zespołom aż 12 goli i nie tracąc przy tym żadnego w meczach z drużynami z kaliskiej okręgówki. W starciu z KS Opatówek gole padały w drugiej odsłonie a hat-trickiem popisał się Błażej Ciesielski. Oprócz skrzydłowego KKS-u na listę wpisali się jeszcze Marcin Lis i Rafał Jankowski, a kaliszanie wygrali ten mecz 5:0.

Ze Stalą Pleszew KKS wygrał aż 7:0. Już w 24. minucie Łukasz Żegleń pewnym lobem pokonał bramkarza Stali. Prawdziwa kanonada rozpoczęła się po przerwie. Najpierw Tobiasza Wojcieszaka pokonał Stayko Stoychev a następnie trafiali Żegleń (łącznie cztery gole) i Patryk Kieliba.

W najbliższy weekend formę piłkarzy KKS-u sprawdzą: lider IV ligi gr. północnej Mieszko Gniezno i reprezentant sieradzkiej okręgówki Piast Błaszki.

Sobotni sparing
    KKS Kalisz - KS Opatówek 5:0 (0:0)
    Bramki: 1:0 Błażej Ciesielski 55. min, 2:0 Marcin Lis 75. min, 3:0 Błażej Ciesielski 80. min, 4:0 Błażej Ciesielski 83. min, 5:0 Rafał Jankowski 90. min.

KKS Kalisz: Cezary Osuch - Łukasz Maciejewski, Mateusz Gawlik, Marcin Lis, Radosław Łepski, Tomasz Owczarek, Robert Tunkiewicz, Konrad Chojnacki, Błażej Ciesielski, Miłosz Matuszewski, Rafał Jankowski.

Niedzielny sparing

KKS Kalisz - Stal Pleszew 7:0 (1:0)
    Bramki: 1:0 Łukasz Żegleń 24. min, 2:0 Stayko Stoychev 62. min, 3:0 Łukasz Żegleń 65. min, 4:0 Łukasz Żegleń 68. min, 5:0 Patryk Kieliba 76. min, 6:0 Łukasz Żegleń 83. min, 7:0 Patryk Kieliba 85. min

KKS Kalisz: Oskar Pogorzelec - Patryk Palat, Damian Matczak, Michał Grzesiek, Łukasz Grabowski, Patryk Kieliba (30. Dominik Domagalski), Jakub Budrowski (60. Patryk Kieliba), Stayko Stoychev, Christian Nnamani, Tomasz Kowalski, Łukasz Żegleń.