AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. Ferie zimowe w mieście

DATA: 12 lutego 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Urząd Miejski w Kaliszu zaprasza dzieci ze szkół podstawowych do wspólnej zabawy podczas nadchodzących ferii zimowych.

  Tegoroczne ferie zostaną zorganizowane w pięciu szkołach. Tym razem także w  Szkole Podstawowej Specjalnej nr 19, co oznacza, że w zajęciach będą mogły uczestniczyć dzieci niepełnosprawne intelektualnie. 

  Gry, zabawy, zajęcia sportowe oraz profilaktyczno-edukacyjne, dostosowane do grup wiekowych uczestników, będą odbywały się od poniedziałku do piątku, od 12 do  23 lutego., w godz. 8.00 – 15.00, w  salach świetlicowych i gimnastycznych szkół podstawowych nr: 1 przy ul. 3 Maja; 16 przy ul. Fabrycznej 13-15; 18 przy ul. Podmiejskiej 9 a; Feri17 przy ul. Prymasa S. Wyszyńskiego 3 b; 19 przy ul. Budowlanych 2.

  Uczestnictwo dzieci w proponowanych zajęciach można zgłaszać do 7 lutego 2018 r., telefonicznie, osobiście w sekretariatach szkół lub mailowo (w tytule maila należy wpisać: „ferie zimowe w mieście”). Zgłoszenie dziecka jest równoznaczne z akceptacją regulaminu ferii, który został zamieszczony w załączniku.

  Opiekę nad dziećmi i organizację zajęć zapewnią nauczyciele wychowania fizycznego, opiekunowie ze świetlic i pedagodzy szkolni. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Organizatorem ferii jest Miasto Kalisz - Wydział Spraw Społecznych i Mieszkaniowych.

  (red)

   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.