AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

HANDEL. Wielkie otwarcie pierwszego sklepu TK Maxx w Kaliszu

DATA: 5 lutego 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Już 22 lutego o 9 do Kalisza zawita pierwszy sklep TK Maxx, który zostanie otwarty w Galerii Amber.

  Będzie to jeden z największych sklepów w galerii, w którym znajdzie się aż 6 działów tematycznych: moda damska, moda męska, akcesoria, obuwie, produkty dla dzieci oraz produkty dla domu. Wszystko prosto od znanych marek i projektantów w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Na dzień otwarcia zaplanowano atrakcyjne konkursy z nagrodami. Do wygrania karty upominkowe o wartości nawet 700 zł!

  Na sklepowych półkach, pod jednym dachem, klienci znajdą stylowe ubrania, buty i akcesoria. Z racji powoli zbliżającej się wiosny, pojawią się nieco lżejsze kurtki i płaszcze, sportowe bluzy, spodnie i buty idealne do przywitania cieplejszych dni. Nie zabraknie wysokiej jakości produktów dla dzieci czy artykułów do dekoracji wnętrz, które pozwolą wprowadzić wiosenne akcenty w mieszkaniu. Asortyment marki stanowi doskonałe połączenie ponadczasowej klasyki oraz najnowszych trendów w okazyjnych cenach. Każdy, bez względu na wiek, znajdzie tu coś dla siebie. Co więcej, dostawy markowych produktów trafiają tutaj aż kilka razy w tygodniu, a więc mieszkańcy Kalisza będą mogli regularnie odkrywać nowe skarby, które w TK Maxx czekają na każdym kroku.

  - Jestem pewna, że otwarcie sklepu w Kaliszu będzie wyjątkowe pod wieloma względami. Jest to nasz pierwszy sklep w regionie i jeden z największych w Galerii Amber. Co więcej, na dzień otwarcia przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, ale również zadbaliśmy o niezwykle bogaty asortyment produktów z całego świata w cenach do 60% taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Warto też spróbować swoich sił w konkursie Czerwony Wieszak i wygrać karty upominkowe - mówi Marta Kowalczyk, kierownik nowego sklepu TK Maxx w Kaliszu.

  W dniu otwarcia dla klientów TK Maxx zaplanowano liczne atrakcje, m.in. konkurs „HELLO Czerwony Wieszak”, który polega na znalezieniu ukrytych na terenie sklepu 29 wieszaków w różnych kolorach:
  25 srebrnych, 3 złotych i 1 czerwonego. Każdy kolor odpowiada innej wartości karty upominkowej na zakupy w TK Maxx. Będą to odpowiednio: 100, 500 oraz aż 700 złotych! Dodatkowo, będzie można sprawdzić swoją wiedzę o TK Maxx w konkursie „SZKLANA KULA”. Wystarczy poprawnie odpowiedzieć na 3 pytania, aby wygrać kartę upominkową na zakupy w TK Maxx o wartości 20 zł.

  (red)

   

  O TK Maxx:

  TK Maxx to sieć sklepów, oferująca szeroki wybór ubrań damskich, męskich, dziecięcych oraz butów, akcesoriów i dodatków dla domu modnych marek – wszystko w cenach do 60% taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Koncepcja firmy opiera się na unikatowym modelu off-price, który polega na sprzedaży produktów znanych marek i projektantów po okazyjnych cenach. W odróżnieniu od innych sklepów, które zaopatrują się w dostawy kilka razy do roku, TK Maxx uzupełnia asortyment aż kilka razy w tygodniu. Dzieje się to za sprawą kupców, którzy codziennie dokonują zakupu najwyższej jakości produktów z aktualnych kolekcji projektantów na całym świecie. Tylko niewielki procent nabywanych artykułów pochodzi z minionych kolekcji. TK Maxx jest własnością spółki TJX Europe, a spółką macierzystą jest TJX Companies, Inc. 

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.