AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PIŁKA NOŻNA (VIDEO). Mieszko bez mocy. Kanonada z Piastem

DATA: 6 lutego 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Kaliszanie imponują w sparingach. Fot. Norbert Gałązka.

  Dwa sparingi i dwa kolejne zwycięstwa zanotowali piłkarze KKS-u Kalisz. Piasta Błaszki z sieradzkiej okręgówki rozbili aż 12:0, a z czwartoligowym Mieszkiem Gniezno wygrali 3:0. Obejrzyj gole z tych sparingów.

  Mecz z Mieszkiem był do tej pory najpoważniejszym sprawdzianem kaliszan. Rywale w IV lidze jesienią nie przegrali spotkania, stracili tylko 10 goli a w ich szeregach występują zawodnicy, którzy w przeszłości z powodzeniem grali w wyższych ligach. Boisko szybko jednak zweryfikowało moc Mieszka. Już po dwóch kwadransach kakaesiacy prowadzili 2:0. Najpierw bramkarza przyjezdnych pokonał Christian Nnamani a po chwili trafił Rafał Jankowski. Największą stratą była natomiast kontuzja Błażeja Ciesielskiego, który miał udział przy obu bramkach a plac gry opuścił z kontuzją. Wynik ustalił w drugiej odsłonie Miłosz Matuszewski zamykając dogranie z prawej strony Patryka Palata.

  W starciu z zespołem z sieradzkiej okręgówki, Piastem Błaszki kaliszanie urządzili sobie prawdziwą kanonadę. Po trzy trafienia zaliczyli Konrad Chojnacki i Michał Grzesiek, dwa gole strzelił Łukasz Żegleń a po jednym dołożyli Łukasz Maciejewski, Damian Matczak, Miłosz Matuszewski i Tomasz Kowalski.

   

  W najbliższy weekend na Majkowskim Wembley kaliszanie zmierzą się z Centra Ostrów Wielkopolski i liderem IV ligi opolskiej Agroplonem Głuszyna.

  (jav)

  Video: Norbert Gałązka.

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.