AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PIŁKA RĘCZNA. W sobotę mecz z Wybrzeżem Gdańsk. Bronimy twierdzy Kalisz!

DATA: 9 lutego 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Już w najbliższą sobotę, kaliskich szczypiornistów czeka kolejny pojedynek w ramach rozgrywek PGNiG Superligi. W hali Arena podejmą zespół  Wybrzeża Gdańsk. Cel mają jasny: podtrzymać serię tegorocznych zwycięstw.     

  Nowy rok podopieczni Pawła Ruska rozpoczęli fantastycznie, od czterech z rzędu zwycięstw. Och łupem  padły kolejno Zagłębie Lubin, Stal Mielec, Piotrkowianin Piotrków Trybunalski i ostatnio Meble Wójcik Elbląg. Mając na koncie 31 punktów kaliski beniaminek zajmuje czwarte miejsce w grupie pomarańczowej i uważany jest za rewelację tego sezonu w PGNiG Superlidze. Już w najbliższą sobotę podopieczni Pawła Ruska staną przed kolejną szansą powiększenia punktowego dorobku, choć zadanie do łatwych należeć nie będzie. Do kaliskiej Areny zawita bowiem doświadczona ekipa Wybrzeża Gdańsk. Wprawdzie w nowym roku podopiecznym trenera Marcina Lijewskiego wiedzie się nie najlepiej (wygrali zaledwie jedno z czterech spotkań), a w grupie pomarańczowej zajmują dopiero 11.miejsce, ale to rywal którego nie wolno lekceważyć.

  W pierwszej odsłonie sezonu, w starciu obu ekip górą był zespół Energi MKS Kalisz, który  pokonał gdańszczan aż dziesięcioma bramkami – 32:22. Jak będzie wyglądał rewanż? Czy gospodarzom, przy wsparciu najlepszej publiczności w kraju, uda im się ponownie obronić twierdzę Kalisz ? Zapraszamy do Areny, 10 kutego na godz. 18.00 !!!

  (kz)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.