AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. Romantyczne Walentynki w Galerii Amber

DATA: 12 lutego 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Romantyczna wycieczka i wiele innych cennych nagród czekają na zakochanych w Galerii Amber.

  W dniach 14-16 luty w Galerii Amber zrobi się romantycznie – z okazji Walentynek Galeria przygotowała dla Kaliszan specjalny Konkurs. Aby wziąć w nim udział trzeba zrobić zakupy za min. 200zł na dwóch paragonach i zarejestrować je na Stoisku Promocyjnym zlokalizowanym w okolicach sceny.

  W ramach zakupów i rejestracji paragonów pierwsze 100 osób odbierze jeden z walentynkowych upominków, a są nimi: zakochane kubki, romantyczne poduchy lub koszulki „Queen&King” oraz serduszka- naklejki do głosowania podczas Finału. Teraz można już brać udział w konkursie!

  Zasady są proste: uczestnik wraz ze swoją drugą połówką lub osobą bliską sercu rysuje kreatywne tło do zdjęcia na płycie kredowej – dzięki wytworom wyobraźni uczestnik może skakać po dachach lub odlatywać z pękiem balonów – wszystko dzięki perspektywie, z której zrobione zostanie zdjęcie, bowiem aparat znajdywać się będzie co najmniej dwa metry nad płytą (zdjęcia robione tą metodą noszą nazwę chalk photography).

  To nie koniec! Zdjęcie zostanie wydrukowane na miejscu, wysłane e-mailem i weźmie udział w Konkursie – ostatniego dnia, czyli 16-ego lutego w piątek Jury wybierze 30 najciekawszych fotografii, z których powstanie wystawa. Każdy uczestnik Promocji może zagłosować na najbardziej kreatywną fotografię za pomocą serduszek odebranych w ramach Promocji.

  Wyłonienie zwycięzcy nastąpi tego samego dnia o 19:00 – wygrywa ta fotografia, która zdobędzie najwięcej serduszkowych głosów. Jest o co walczyć, gdyż Nagrodą Główną jest Voucher na wycieczkę o wartości 1500zł – jednak to nie wszystko! Za zajęcie kolejno 2, 3, 4, i 5 miejsca Galeria Amber przewidziała także bony upominkowe o wartości 100zł do wykorzystania w dowolnym sklepie. A więc do dzieła – dosłownie i w przenośni.

  (red)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.