AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ANDRZEJEWSKI: Czuję się moralnym zwycięzcą, nie składam broni i będę dochodził swoich racji

DATA: 16 lutego 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Marcin Andrzejewski

  - Nie składam broni i będę dochodził swoich racji - były prezydencki doradca Marcin Andrzejewski komentuje przegrany proces, w którym domagał się od miasta 52 tys. za swoje usługi.

  Były koordynator biura promocji i były prezydencki doradca Marcin Andrzejewski zapowiada dalszą walkę o 52 tys. zł, które - jego zdaniem - należą mu się za pracę, jaką świadczył na rzecz miasta w pierwszym kwartale 2016 roku.

  Dwa dni temu kaliski sąd oddalił jego roszczenia, ale potwierdził jednocześnie, że Andrzejewski rzeczywiście w tym okresie pracował na rzecz Urzędu Miejskiego w Kaliszu.

  - W związku z wyrokiem Sądu Rejonowego w Kaliszu, w sprawie z mojego powództwa przeciwko Miastu Kalisz, zapadłym w dniu 13 lutego 2018 roku, pragnę oświadczyć, że wyrok w pełni szanuje. Nie mam też w zwyczaju komentowania wyroków Sądów, bez względu na jego wydźwięk - pisze w oświadczeniu Marcin Andrzejewski. - Po zakończeniu tak długiego procesu czuje się jego moralnym zwycięzcą. Sąd bowiem, w ustnych motywach rozstrzygnięcia, potwierdził, że świadczyłem pracę dla Miasta w spornym okresie. Pracę za którą nie otrzymałem wynagrodzenia. Sąd stwierdził to ponad wszelką wątpliwość, a to właśnie jest dla mnie najważniejsze. Zawiłości prawne pozostawiam swojemu pełnomocnikowi i odpowiednim organom ścigania, które to niezmiernie interesują się tą sprawą. Oczywiście nie składam broni i będę dochodził swoich racji! W najbliższych dniach podejmiemy odpowiednie działania, licząc na pozytywne rozstrzygnięcie Sądu Odwoławczego.

  (red)

   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.