AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

NAUKA. Kurs dla kandydatów na członków rad nadzorczych

DATA: 18 lutego 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Kurs w Kaliszu rozpocznie się 16 marca, fot. organizatorzy

  16 marca Europejska Grupa Doradcza rozpoczyna w Kaliszu kurs na członków rad nadzorczych. Aktualnie trwa nabór uczestników.

  Kurs od praktycznej strony przygotowuje do pełnienia funkcji członka rady nadzorczej w spółkach Skarbu Pastwa lub firmach prywatnych. Zajęcia prowadzą eksperci – praktycy, radcy prawni, wykładowcy wyższych uczelni, którzy w przystępny sposób przekazują słuchaczom wiedzę. Zajęcia w większości prowadzone są w formie warsztatów, dzięki czemu kursanci mogą zadawać pytania, brać udział w dyskusji, rozwiązywane są kazusy w oparciu o istniejący stan prawny oraz testy.

   

  Udział w kursie daje gwarancję uzyskania kompleksowej i aktualnej wiedzy niezbędnej do zdania egzaminu państwowego, który organizowany jest przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów.

   

  Wiedza ta jest także przydatna przedsiębiorcom prowadzącym własny biznes, wspólnikom spółek kapitałowych oraz kadrze menedżerskiej. Nabyte podczas kursu umiejętności stanowią swoiste kompendium, niezbędne dla skutecznego funkcjonowania w otoczeniu biznesowym.

   

  Kurs cieszy się dużym powodzeniem, Europejska Grupa Doradcza organizuje je od ponad 14 lat w całej Polsce, odbyło się ponad 110 edycji.

   

  Zajęcia rozpoczynają się w Kaliszu już 16 marca. Więcej informacji znajduje się na stronie www.radynadzorcze.pl  Chętni mogą zgłaszać się drogą mejlową: rady@radynadzorcze.pl lub telefoniczną 062 767 89 09.

  (wlf)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.