AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

GALERIA AMBER. Hello Kalisz! Wielkie otwarcie pierwszego sklepu TK Maxx w Kaliszu

DATA: 21 lutego 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Już jutro o 9:00 do Kalisza zawita pierwszy sklep TK Maxx, który zostanie otwarty w Galerii Amber. Będzie to jeden z największych sklepów w galerii, w którym znajduję się aż 6 działów tematycznych: moda damska, moda męska, akcesoria, obuwie, produkty dla dzieci oraz produkty dla domu. Wszystko prosto od znanych marek i projektantów w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Na dzień otwarcia zaplanowano atrakcyjne konkursy z nagrodami. Do wygrania karty upominkowe o wartości nawet 700 zł.

  Na sklepowych półkach, pod jednym dachem, klienci znajdą stylowe ubrania, buty i akcesoria. Z racji powoli zbliżającej się wiosny, pojawią się nieco lżejsze kurtki i płaszcze, sportowe bluzy, spodnie i buty idealne do przywitania cieplejszych dni. Nie zabraknie wysokiej jakości produktów dla dzieci czy artykułów do dekoracji wnętrz, które pozwolą wprowadzić wiosenne akcenty w mieszkaniu. Asortyment marki stanowi doskonałe połączenie ponadczasowej klasyki oraz najnowszych trendów w okazyjnych cenach. Każdy, bez względu na wiek, znajdzie tu coś dla siebie. Co więcej, dostawy markowych produktów trafiają tutaj aż kilka razy w tygodniu, a więc mieszkańcy Kalisza będą mogli regularnie odkrywać nowe skarby, które w TK Maxx czekają na każdym kroku.


  Jak mówi Marta Kowalczyk, kierownik nowego sklepu TK Maxx w Kaliszu:
  - Jestem pewna, że otwarcie sklepu w Kaliszu będzie wyjątkowe pod wieloma względami. Jest to nasz pierwszy sklep w regionie i jeden z najciekawszych w Galerii Amber. Co więcej, na dzień otwarcia przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, ale również zadbaliśmy o niezwykle bogaty asortyment produktów z całego świata w cenach do 60% taniej*. Warto też spróbować swoich sił w konkursie Czerwony Wieszak i wygrać karty upominkowe!

  W dniu otwarcia dla klientów TK Maxx zaplanowano liczne atrakcje, m.in. konkurs „HELLO Czerwony Wieszak”, który polega na znalezieniu ukrytych na terenie sklepu 29 wieszaków w różnych kolorach: 25 srebrnych, 3 złotych i 1 czerwonego. Każdy kolor odpowiada innej wartości karty upominkowej na zakupy w TK Maxx. Będą to odpowiednio: 100, 500 oraz 700 złotych! Dodatkowo, będzie można sprawdzić swoją wiedzę o TK Maxx w konkursie „SZKLANA KULA”. Wystarczy odpowiedzieć na 3 pytania, aby wygrać kartę upominkową na zakupy w TK Maxx o wartości 20 zł.

   

  * od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.