PIŁKA NOŻNA. KKS zremisował z Widzewem

DATA: 28 lutego 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
    KKS zremisował z Widzewem. Fot. kkskalisz.pl

Remisem zakończył się środowy sparing KKS-u Kalisz z Widzewem Łódź.

Spotkanie odbyło się na treningowym Majkowskim Wembley. Początek meczu należał do widzewiaków, którzy do meczu z KKS-em wygrali wszystkie swoje spotkania sparingowe. W 14. minucie po dośrodkowaniu Marcina Kozłowskiego Oskar Pogorzelec w ostatniej chwili uprzedził dobrze skaczącego w polu karnym do główki Marka Zuziaka. W 21. minucie gola jednak zdobył KKS. Ładną akcję mocnym strzałem wykończył Błażej Ciesielski. Kilka chwil później było już 2:0 dla naszej drużyny, a karnego na bramkę zamienił doświadczony Rafał Jankowski

W drugiej połowie przeważali piłkarze Widzewa. Trzy minuty po przerwie błąd obrony KKS-u wykorzystał Kacper Falon, który strzałem z pola karnego zdobył bramkę kontaktową. W 81. minucie goście wyrównali, a Daniel Świderski lobem umieścił piłkę w siatce KKS-u.

Przed ligą KKS rozegra jeszcze jeden sparing, a 10 marca na inaugurację podejmie na Łódzkiej Bałtyk Gdynia.

KKS Kalisz - Widzew Łódź 2:2 (2:0)

Bramki: 1:0 Błażej Ciesielski (21), 2:0 Rafał Jankowski (25-k), 2:1 Kacper Falon (48), 2:2 Daniel Świderski (81).