AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PIŁKA RĘCZNA. Z Chrobrym w Arenie

DATA: 2 marca 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Z Chrobrym Głogów zagrają w sobotę w Arenie piłkarze ręczni Energi MKS Kalisz. Fot. Karina Zachara.

  Z Chrobrym Głogów zagrają w sobotę w Arenie piłkarze ręczni Energi MKS. 

  Kaliszanie w tym roku świetnie spisują się w rozgrywkach ligowych. W 2018 nie przegrali jeszcze żadnego spotkania. Od sobotniego meczu z Chrobrym czekają ich jednak pojedynki z zespołami z góry tabeli. Chrobry jest czwarty w grupie granatowej i ma 46 punktów. Energa jest również czwarta, tylko że w grupie pomarańczowej. 

  Kaliszanie do tej pory zgromadzili 42 pkt. Z Chrobrym ekipa z Kalisza już raz zagrała w tym sezonie. W pierwszej rundzie na parkiecie w Głogowie przegrała nieznacznie, 23:24. - Teraz pora na rewanż - mówi Błażej Wojtyła, prezes Energa MKS Kalisz. 

  Pojedynek z Chrobrym rozpocznie serię trudnych meczów Energi. Po nim kaliszanie w tygodniu wyjadą do Orlenu Płock, a 10 marca czeka ich pojedynek w Arenie z Górnikiem Zabrze. Po tym meczu zmierzą się jeszcze u siebie z Gwardią Opole i Azotami Puławy. - Będziemy starali się jak najlepiej zaprezentować w tych spotkaniach - mówi prezes Wojtyła.

  Sobotni mecz Energi MKS z Chrobrym Głogów rozpocznie się w Arenie o godz. 12.45. Transmisję z tego pojedynku przeprowadzi na żywo Canal+Sport.  

  (jav)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.