AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

W GALERII AMBER. Prezentacja KKS-u. Od dziś bilety na Bałtyk

DATA: 5 marca 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Drużyna KKS Kalisz podczas prezentacji w Galerii Amber. Fot. Karina Zachara.

  W Galerii Amber odbyła się prezentacja trzecioligowego KKS-u. W sobotę kaliszanie zagrają pierwszy mecz na stadionie przy ul. Łódzkiej.

  Podczas niedzielnej prezentacji można było wziąć udział w licznych konkursach związanych z KKS-em, w których można było wygrać bilety na sobotni mecz z Bałtykiem Gdynia oraz klubowe gadżety. Nie zabrakło również Strefy Małego Kibica gdzie pod opieką Pauliny Koralewskiej najmłodsi zajęli się kolorowankami.

  Od poniedziałku kibice mogą kupować bilety na sobotni mecz KKS-u z Bałtykiem Gdynia. Spotkanie rozpocznie się o godz. 19.25 na zmodernizowanym stadionie przy ul. Łódzkiej. Bilety zakupić będzie można tylko na nowooddaną Trybunę Wschodnią. Wejściówki na sektory A2-A8 kosztować będą 10 zł (normalny) i 5 zł (ulgowy), natomiast na sektory zadaszone 15 zł (normalny) i 10 zł (ulgowy). Bilety ulgowe przysługują młodzieży w wieku szkolnym oraz studentom za okazaniem legitymacji, a także kobietom, emerytom i rencistom.

  Przedsprzedaż biletów trwać będzie od poniedziałku do piątku w godz. 15:00-18:00. Wejściówki będzie można zakupić w kasach stadionu.

  (jav)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.