AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PIŁKA RĘCZNA. Wisła odwołana. Czekamy na Górnika Zabrze!

DATA: 5 marca 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Energa MKS grać będzie teraz mecze z silnymi rywalami. Fot. Karina Zachara.

  Sobotnie spotkanie z Chrobrym Głogów zapoczątkowało serię trudnych spotkań Energi MKS Kalisz w PGNiG Superlidze.

  Kaliszanie przegrali w sobotę w Arenie z Chrobrym Głogów 25:29. Mimo porażki zachowali jednak czwarte miejsce w grupie pomarańczowej i nadal tracą do trzeciej Gwardii Opole tylko trzy punkty (czwarte i piąte miejsce gwarantuje po rundzie zasadniczej baraże o play-off).

  Mecz z Chrobrym zapoczątkował serię spotkań szczypiornistów MKS-u z trudnymi rywalami. 10 marca kaliszanie zagrają w Arenie z Górnikiem Zabrze. To spotkanie rozpocznie się o godz. 13.00, ale tym razem nie będzie z niego transmisji w Canal+Sport. - Poszliśmy na rękę piłkarzom KKS-u, którzy w sobotę wieczorem zagrają na inaugurację rundy wiosennej III ligi z Bałtykiem Gdynia - mówi Błażej Wojtyła, prezes Energi MKS Kalisz. - Chcemy, żeby kaliscy kibice nie musieli wybierać pomiędzy nami, a piłkarzami i mogli obejrzeć oba spotkania.

  Po meczu z Górnikiem Zabrze podopiecznych trenera Pawła Ruska czekają dwa kolejne bardzo ciekawie zapowiadające się pojedynki w Arenie. W sobotę, 17 marca kaliszanie zagrają z Gwardią Opole, a 21 marca zmierzą się z Azotami Puławy (transmisja na żywo w Canal+Sport).

  Potem czeka ich jeszcze zaległe spotkanie z Orlenem Wisłą Płock (pierwotnie ten mecz miał się odbyć 7 marca w Płocku), a rundę zasadniczą zakończą dwoma wyjazdowymi meczami z Legionowem  i MMTS Kwidzyń.

  Oprócz meczów ligowych szczypiorniści Energi MKS rozegrają też niebawem spotkanie w 1/4 Pucharu Polski. Emocji więc z pewnością nie zabraknie w końcówce sezonu.

  (jav)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.