AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

INWESTYCJE. Osiedle Botaniczna House wchodzi w kolejną fazę realizacji

DATA: 5 marca 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Botaniczna House

  Kaliski deweloper FB Antczak zakończył niedawno realizację swojej flagowej inwestycji – osiedla Panorama w Kościelnej Wsi – a już widać realne postępy na budowie nowego projektu – osiedla Botaniczna House. 8 z 24 domów, które zaplanowano w pierwszym etapie osiągnęło stan surowy zamknięty.

  Nowe osiedle domów jednorodzinnych, wykorzystujące dotychczasowe doświadczenia dewelopera, firma FB Antczak postanowiła stworzyć w Wojciechówce, tuż pod Kaliszem. Na wybór tego miejsca wpłynęło przede wszystkim dobre skomunikowanie tej lokalizacji z centrum miasta, ale także dostępność odpowiednio dużego terenu. Takiego, na którym można stworzyć kompleksowy projekt, z pełną infrastrukturą, który będzie stanowił odrębną całość.

  - Wszystkie domy zostały zaprojektowane specjalnie dla FB Antczak przez firmę Konopski Projekt z Kalisza. To nowoczesne, modernistyczne bryły, gwarantujące optymalne wykorzystanie przestrzeni – podsumowuje Maciej Garbowicz z biura sprzedaży FB ANTCZAK

  Na 3 hektarach powstaje łącznie 44 domów – w różnych konfiguracjach: domy wolnostojące, w zabudowie szeregowej oraz bliźniaczej, o powierzchniach od 140 do 165 mkw. Każdy z nich posiada własny pojedynczy lub podwójny garaż – wszystko na działkach o powierzchni od 270 do 800 mkw.

   

  Spójne i funkcjonalne

  Rozkład funkcjonalny proponowanych budynków jest podobny. Parter zajmuje salon wraz z kuchnią, gabinetem, pomieszczeniem gospodarczym i toaletą. Na pierwszym piętrze przyszli nabywcy znajdą przestronną sypialnie główną wraz z garderobą, dwa lub trzy dodatkowe pokoje i łazienkę. Użytkownicy tej części domu mogą skorzystać także z przestronnych tarasów.

   

  Na co możemy liczyć na osiedlu deweloperskim?

  W polskich warunkach dom jest zwykle inwestycją na całe życie. Jego zakup wymaga z pewnością dużo większych przemyśleń niż mieszkania– klienci musza się dobrze zastanowić zarówno nad jego lokalizacją, projektem jak i wykonaniem. Dlatego ostateczna decyzja o zakupie jest dłuższa niż w przypadku mieszkań. Część osób zdecydowanych na taką inwestycję buduje domy własnymi siłami, ale zakup domów od deweloperów daje klientom zdecydowanie większy komfort i nie wymaga od nich tak dużego zaangażowania. Nie muszą się martwić o wybór fachowców, doprowadzenie mediów, czy zapewnienie ogrodzenia lub ochrony, dojazdu a i coraz częściej wykończenia.

  Największym zainteresowaniem klientów cieszą się osiedla zlokalizowane w spokojnej okolicy, ale dobrze skomunikowane z centrum miasta. Jest to rozwiązanie optymalne dla osób, które cenią sobie spokój i bliskość natury, a jednocześnie nie chcą tracić zbyt wiele czasu na dojazdy.

  Według klientów dużą zaletą jest też optymalne dopasowanie projektów domów do kształtu działek, które pozwalają efektywnie zagospodarować teren wokół budynku. Nie bez znaczenia jest też możliwość realizacji własnego konceptu architektonicznego. Takie rozwiązanie łączy dwie ważne dla klientów kwestie. Z jednej pozwala skorzystać ze wszystkich zalet zakupu domu od dewelopera – m.in. gwarantuje pełną infrastrukturę i jakość wykonania. Z drugiej umożliwia dopasowanie projektu do indywidualnych potrzeb, upodobań i wyobrażeń.

   

  Działanie na wyobraźnię

  FB Antczak zadbała także o to, by przyszli mieszkańcy mogli sobie łatwo wyobrazić nowe lokum. Oprócz szeregu wizualizacji, w biurze sprzedaży można odbyć wirtualny spacer po osiedlu i zajrzeć do wybranych budynków. Dzięki technologii Virtual Reality każdy z nas może zobaczyć rozkład pomieszczeń i możliwość ich aranżacji.

  - Klientom odwiedzającym nasze biuro sprzedaży bardzo podoba się możliwość zobaczenia zabudowy osiedla w jego finalnej wersji. Dużym zainteresowaniem cieszy się także opcja wyboru i porównania kolorów farb czy podłóg w poszczególnych pokojach – mówi Maciej Garbowicz, biuro sprzedaży FB ANTCZAK

  (art. promocyjny)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.