AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PIŁKA NOŻNA. Przełożyli inaugurację III ligi. KKS zagra jednak z Bałtykiem w sobotę!

DATA: 7 marca 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Inauguracja III ligi odbędzie się w sobotę na Łódzkiej. Fot. Kuba Ciesielski.

  Na późniejszy termin przełożona została pierwsza kolejka rundy wiosennej w III lidze. - Zagramy z Bałtykiem planowo w sobotę - uspokaja Robert Trzęsała, prezes KKS-u Kalisz. - Odwołaliśmy się od tej decyzji i mamy pozwolenie na sobotni termin naszego meczu z Bałtykiem.

  Pierwotnie wszystkie spotkania 18. kolejki (pierwszej w rundzie wiosennej) miały odbyć się w najbliższy weekend. Tymczasem wczoraj cała kolejka została przełożona na późniejszy termin. - Wydział Gier i Ewidencji K-PZPN w Bydgoszczy informuje, że ze względu na utrzymujące się trudne warunki atmosferyczne odwołuje 18. kolejkę rozgrywek III ligi gr. II wyznaczoną na 10 i 11 marca - czytamy w komunikacie Wydziału Gier. - Jednocześnie WGiE wyznacza nowy termin rozegrania meczów 18. kolejki na środę, 18 kwietnia.

  Od decyzji wydziału odwołali się działacze KKS-u. - Mamy ustne zapewnienie, że nasz mecz z Bałtykiem może odbyć się w sobotę, 10 marca - mówi prezes Trzesała. - Czekamy do dziś na pisemne potwierdzenie tej decyzji.

  Sobotni mecz KKS-u z Bałtykiem rozpocznie się o godz. 19.25 na stadionie przy ul. Łódzkiej. Będzie to zarazem otwarcie zmodernizowanego Stadionu Miejskiego przy ul. Łódzkiej. 

  Oprócz spotkania KKS-u z Bałtykiem w sobotę zagrają jeszcze Pogoń II Szczecin - Centra Ostrów i GKS Przodkowo - Świt Skolwin.

  (jav)

   

   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.