AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

TRZĘSAŁA: Zapraszamy na Bałtyk. Sprzedaliśmy już ponad 2,5 tys. biletów

DATA: 8 marca 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Bilety można będzie kupować na trybunę ,,Kalisz'' i pozostałe sektory. Fot. Kuba Ciesielski.

  Sporym zainteresowaniem wśród kibiców cieszy się sobotni mecz KKS-u z Bałtykiem Gdynia. Można jeszcze kupować bilety na sobotni mecz.

  To będzie długo zapowiadana inauguracja odnowionego stadionu w Kaliszu przy ul. Łódzkiej. Kibice będą mogli zasiąć na nowej trybunie wschodniej i po raz pierwszy w tym roku obejrzeć w akcji piłkarzy KKS-u. Sobotni rywal jest z pierwszej półki. To drużyna Bałtyku Gdynia, która grała kiedyś w ekstraklasie, a teraz zajmuje czołowe miejsce w III lidze. - Mecz cieszy się wielkim zainteresowaniem - mówi Robert Trzęsała, prezes KKS-u. - Sprzedaliśmy już ponad 2,5 tysiąca wejściówek a drugie tyle mamy jeszcze dla kibiców

  Podczas spotkania, które rozpocznie się o godz. 19.25, nie zabraknie też innych atrakcji. - Dla kibiców przygotowaliśmy pokaz pirotechniczny, który odbędzie się zaraz po meczu - mówi prezes Trzęsała. - Spotkanie otworzą symbolicznie prezydent Kalisza oraz znani byli trenerzy i kaliscy piłkarze. 

  Można jeszcze kupować bilety na spotkanie z Bałtykiem Gdynia. Przedsprzedaż trwać będzie do piątku (godz. 15:00 - 18:00). Wejściówki można zakupić w kasach Stadionu Miejskiego przy ul. Łódzkiej. Bilety dostępną będą również bezpośrednio przed rozpoczęciem sobotniego meczu. - Marzy nam się, żeby inaugurację obejrzało 5 tys. kibiców - kończy prezes Trzęsała. 

   

  (jav)

  Bilety na mecz KKS - Bałtyk Gdynia (sobota, 10 marca godz. 19.25 - Stadion Miejski przy ul. Łódzkiej)

  * Bilety w cenie 15 zł (normalny) i 10 zł (ulgowy) uprawniają do wejścia na trybunę z napisem KALISZ
  * Bilety w cenie 10 zł (normalny) i 5 zł (ulgowy) uprawniają do wejścia na sektory A2 - A8 (przy bieżni).

  Bilety ulgowe przysługują młodzieży w wieku szkolnym oraz studentom za okazaniem legitymacji, a także kobietom, emerytom i rencistom.

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.