AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

KONKURS. Oscarowe "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri" dziś w Heliosie. Mamy bilety

DATA: 12 marca 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Dziś w Heliosie nagrodzone dwoma Oscarami i czterema Złotymi Globami "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri". Mamy dla Was bilety.

  Małe miasteczko na amerykańskiej prowincji. Od morderstwa córki Mildred Hayes (nagrodzona Oscarem Frances McDormand) upłynęło kilka miesięcy, a lokalna policja nadal nie wpadła na trop sprawcy. Zdeterminowana kobieta decyduje się na śmiałe posunięcie: wynajmuje trzy tablice reklamowe na drodze wiodącej do miasteczka i umieszcza na nich prowokacyjny przekaz, skierowany do szanowanego przez lokalną społeczność szefa policji, szeryfa Williama Willoughby’ego (nominowany do Oscara Woody Harrelson). Gdy do akcji wkracza zastępca szeryfa, posterunkowy Dixon (Sam Rockwell) – niezrównoważony, porywczy maminsynek, któremu zarzuca się zamiłowanie do przemocy – starcie między Mildred Hayes a lokalnymi siłami porządkowymi przeradza się w otwartą wojnę. W pozostałych rolach: Abbie Cornish, Peter Dinklage, John Hawkes i Lucas Hedges.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Kino Helios, 12.03, godz. 18.30

  Mamy dla Was podwójne zaproszenie na dzisiejszy seans. Aby je zdobyć napiszcie pod artykułem tytuł waszego ulubionego filmu, nagrodzonego Oscarem. :)

  Marcelina Hertman! Gratulacje! Bilety czekają w kasie kina przed seansem!

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.