AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. Charytatywny koncert w Muzeum Historii Przemysłu w Opatówku

DATA: 12 marca 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Fundacja ''Inicjatywa dla Opatówka'' zaprasza na Koncert Charytatywny pod hasłem ''Gramy dla Wiktora''. Wydarzenie odbędzie się 17 marca o godz. 19 w Muzeum Historii Przemysłu w Opatówku.

  Już po raz trzeci koncertowy kalendarz Fundacji ''Inicjatywa dla Opatówka'' otwiera wydarzenie charytatywne- mówi Mateusz Walczak, prezes zarządu Fundacji - W tym roku zagramy dla Wiktora - mieszkańca Gminy Opatówek, ucznia Szkoły Podstawowej im. J. Kusocińskiego w Opatówku, który porusza się na wózku. Wiktor interesuje się sportem, szczególnie piłką nożna, a jak dodają jego rodzice "bardzo pragnie mieć rower trójkołowy, dzięki któremu będzie mógł sam pojechać na lody lub na mecz na opatowskim stadionie. Tym sposobem otwiera mu się kolejne okno na świat. Będzie mógł sam pojechać do kolegów i spotkać się z rówieśnikami."

  Dlatego za zebrane środki zakupiony zostanie rower rehabilitacyjny dla Wiktora.

  Jak dodaje Mateusz Walczak, w programie koncertu "Gramy dla Wiktora" zaplanowana została zbiórka publiczna, a także występ muzyczny w klimacie jazzu i swingu. Wystąpią Julian Kuczyński - śpiew oraz Mateusz Kaczmarek - fortepian. Organizatorzy w przerwach między kolejnymi utworami przeprowadzą także licytacje atrakcyjnych przedmiotów i usług.

  Koncert odbędzie się 17 marca o godz. 19:00 w Sali Fortepianowej Muzeum Historii Przemysłu w Opatówku. Wstęp wolny - zapraszamy jednak do włączenia się w licytacje i zbiórkę środków finansowych na zakup wymarzonego przez Wiktora roweru rehabilitacyjnego.

  (red)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.