AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. Urodziny Bogusławskiego w kaliskim Teatrze

DATA: 15 marca 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego

  W piątek 23 marca kaliski Teatr będzie świętować 261. urodziny patrona instytucji – Wojciecha Bogusławskiego oraz Międzynarodowy Dzień Teatru. Z tej okazji Zespół Teatru zaprasza na dziwowisko pt. „Naokoło Wojtek” 

  Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu świętuje urodziny patrona już po raz czwarty. Wojciech Romuald Bogusławski herbu Świnka obchodziłby 261. urodziny 9 kwietnia. Z powodu Świąt Wielkanocnych uczczenie tego zdarzenia obędzie się nieco wcześniej – 23 marca, zaraz po spektaklu „Noce i dnie”.

  W piątkowy wieczór na Dużej Scenie Teatru zobaczymy światową prapremierę jednorazowego programu artystycznego pt. „Naokoło Wojtek”. Przygotowywane przez zespół aktorski multimedialne dziwowisko powstaje we współpracy z przyjaciółmi Teatru: aktorami z Teatru Dramatycznego w Wałbrzychu, Tomaszem Kotem, malarzem Pawłem Królem i wieloma innymi.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Początek o godzinie 21.00 na Dużej Scenie Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu. Wejściówki w cenie 10 zł do kupienia w Kasie Teatru (tel. 62 760 53 14 / kasa@teatr.kalisz.pl)

  (red)

   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.