AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

REKREACJA. Nowa strefa wypoczynku z tężnią solankową w saunarium w Aquaparku

DATA: 16 marca 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Nowa strefa wypoczynku z tężnią solankową powstała w Saunarium Kaliskiego Aquaparku.

  Dzięki przebudowie tarasu zewnętrznego w strefie Saun powstał nowy pokój wypoczynku dla Saunowiczów odwiedzających kompleks. Z tężnią solankową, panoramą na Szlak Bursztynowy i dolinę Prosny każdy zregeneruje siły i nabierze energii na kolejny dzień

  - Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami systematycznie urozmaicamy kompleks naszych usług. Oczekiwania naszych Gości motywują nas do ciągłego rozwoju. Obserwujemy, że kultura poprawnego saunowania w naszym kompleksie jest coraz bardziej popularna. Nasi goście są świadomymi Saunowiczami. Wiedzą, że stosowanie zasad prawidłowego saunowania przynosi wiele korzyści dla zdrowia – podkreśla Radosław Janczak, prezes spółki AQUAPARK KALISZ.

  - Mikroklimat powstały wokół tężni wykorzystywany jest w profilaktyce i leczeniu schorzeń górnych dróg oddechowych, zapalenia zatok czy alergii. Wizyta w naszej strefie wypoczynku z tężnią działa nie tylko leczniczo, ale i głęboko relaksująco – dodaje Sławomir Lasiecki, wiceprezes Spółki.

  W nowym pokoju widokowym oprócz tężni stanęły podgrzewane kamienne leżanki. Całość dopełnia nowoczesny i minimalistyczny wystrój wnętrza. Inwestycja rozpoczęła się w listopadzie 2017 roku. Prace przebiegały sprawnie, dzięki temu udało się udostępnić salę wypoczynkową w marcu br. a nie jak zakładano w maju.

  (red)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.