AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

W RATUSZU. Tomasz Rogoziński nowym wiceprezydentem miasta

DATA: 19 marca 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Tomasz Rogoziński został nowym wiceprezydentem Kalisza. Fot. kalisz.pl

  Tomasz Rogoziński został dziś nowym wiceprezydentem Kalisza.

  Powołanie Rogozińskiego to efekt wcześniejszego zwolnienia przez prezydenta Grzegorza Sapińskiego dwóch wiceprezydentów miasta: Karoliny Pawliczak oraz Artura Kijewskiego. Nowy wiceprezydent był ostatnio naczelnikiem Wydziału Spraw Społecznych i Mieszkaniowych w UM w Kaliszu. Jest doświadczonym urzędnikiem, a wcześniej, oprócz kaliskiego magistratu, pracował m.in. jako sekretarz gminy Opatówek. - Tomasz Rogoziński będzie pełnił funkcję drugiego wiceprezydenta z czego się bardzo cieszę - mówi Grzegorz Sapiński, prezydent Kalisza.- Te plotki o powołaniach politycznych jak widać okazały się nieprawdziwe. Mam nadzieję, że tak doświadczony urzędnik spełni moje oczekiwania na nowej funkcji, a przede wszystkim oczekiwania mieszkańców miasta.

  W ratuszu Rogoziński zajmować się będzie sprawami społecznymi, edukacją, sportem i kulturą. - To bardzo duże wyzwanie i bardzo duże wyróżnienie - powiedział nowy wiceprezydent Kalisza. - Mam nadzieję, że sprostam postawionym przede mną zadaniom korzystając z doświadczenia zarówno w mniejszym samorządzie jak i tym, w którym obecnie pracuje i wspólnie osiągniemy wyniki jakie pan prezydent założył

  Obecnie więc Kalisz będzie mieć tylko dwóch wiceprezydentów. Zastępcami Grzegorza Sapińskiego są: Tomasz Rogoziński i Barbara Gmerek.

  (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.