AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PIŁKA NOŻNA. Z Pogonią w Wielką Sobotę. Nakrętki za bilet

DATA: 28 marca 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  KKS zagra z Pogonią II Szczecin w Wielką Sobotę. Fot. kkskalisz.pl

  W Wielką Sobotę z rezerwami Pogoni Szczecin zagrają piłkarze KKS-u.

  Na to spotkanie nie będzie prowadzona przedsprzedaż biletów. Wejściówki zakupić będzie można jedynie w dniu spotkania, w sobotę. Klub przygotował dwa rodzaje wejściówek. - Bilet normalny kosztować będzie 10 zł natomiast za wejściówkę ulgową kibice zapłacą 5 zł - mówi Robert Trzęsała, prezes KKS-u Kalisz.

  Bilety ulgowe przysługują młodzieży w wieku szkolnym oraz studentom za okazaniem legitymacji, a także kobietom, emerytom i rencistom. Co ważne, na biletach nie ma wyszczególnionych sektorów, dlatego każdy będzie mógł zasiąść zarówno na krytej jak i odkrytej trybunie.

  Kasy stadionu przy ul. Łódzkiej czynne będą od godz. 15.00, a bramy stadionu od godz. 16:30. Za bilety będzie można zapłacić również nakrętkami po napojach, przynosząc je w reklamówkach. Wszystkie zebrane nakrętki plastikowe typu PET (po napojach, sokach, mleku, kawie, chemii gospodarczej i środkach przemysłowych) przekazane zostaną zaprzyjaźnionej z KKS-em Grupie Przystań. To bardzo prężnie działająca przy Szkole Podstawowej Specjalnej nr 19 w Kaliszu Grupa Wsparcia dla Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych, będąca jedyną taką inicjatywą w Wielkopolsce, do której dołączyło już 340 rodzin.

  Początek sobotniego spotkania KKS-u z Pogonią II o godz. 18.00.

  (jav)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.